Jump to content
GIGN Forum

Labdien!


waterprof
 Share

Recommended Posts

bet savвdвk - waterproof, kas tu par ыdensizturоgo, ja nespзj paciest pat urоna strыklu sev sejв (lasi - rupjоbas).

tagad sвksim fantazзt, ko katrs smailijs nozоmз:

:superlol: - рis gan man vairвk atgвdina divus mazos, zaпos cilvзciтus, no kuriem viens otram sit ar papоra lapu.

:muahaha: - рis gan, man liekas, skatвs tieрi tavв virzienв un apsmej tevi, kв viтam vispвr nav kauna?

:meele: - nu kamфn, kв var bыt рitik nepieklвjоgs smailijs, rвdоt mзli.

:axe: - jв un рis notiekti liks man tev galvв ietriekt cirvi.

bпe, иalоt, dzоve ir neюзlоga, sвc pie tв pierast. visu mыюu tev mвte visu uz paplвtes klвt nenesоs.

Reya, izskatвs, ka tu tomзr neesi bijis Zimbabves ciematв, tur tumрвdainie (nu nedo dies, bыtu es pateicis nзмeri!) ir gatavi viens otru apзst, lai tikai paрam vзders bыtu pilns.

un pзc tam vзl brоnвs, ka bзrns nezin, ka kartupeпi un bietes aug zemз, ja neko no reвlвs pasaules nav redzзjis.

Vai samuray, tik pilnveidоgs teksts, prieks lasоt, un nesвc pвrspоlзt, tas jau no tavas puses izklausвs kв lai saka bзriрноgi, tavs sarkasms bija paрнidrs, ja nesaproti ko es ar to domвju tad nu... Bet nu vispвr.. runвjot par tiem Smaidiтiem nu okeij ja tв ir papоra lapa, tad tu esi koks, tu taиu neзsi koks, vai ne? Tв drоzвk ir koka nыja ar tвdu kв varзtu bыt koka dзli pieliktu klвt, uz kura ir papоrs un uz papоra uzrakstоts: lol. Super vai ne, un paskatoties uz: :muahaha: zini skatвs arо uz tevi. Bet protams runвjot par to ka mans niks nav waterproof (par to urоna strыklu tas bija vienkвrрi smieklоgi es spзju paciest rupjоbas, ja tu nepamanоji). Un tu paliec piedod, stulbs, ja mзles rвdорana ir aizvainojoрa, tas liek man smieties, bet ja tu uzskati ka tas ir aizvainojoрi tad lыdzu uz priekрu ej paraudi ikreiz kad kвds tev uzraksta рo smaidiтu: :meele: ( But please don't do this on my account). Par vienu lietu teikрu atklвti te nekвds sakars nav ar manu mвti.

Edited by waterprof
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

samurajiem ar ķīniešiem nav nekāda sakara, samuraji ir JAPĀŅI! HA, es esmu dievišķs, es izlemju kuram lopam dzīvot un kuram mirt! nu ko tad uzreiz neteici, ka tas ir pirātu ciemats! DOOH, tagad uzreiz skaidrs. ar katanu nav īpaši forši spaidīt pogas, jau esmu palicis bez "C" burta uz klavieres.

Ja tu izlem pa lopiem ta tu esi kaut kads stulbs fermeris ja? Blad kur var but tik stulbi fermeri. Es simpsonos skatijos tur bija galiigi stulbi fermeri, bet ne tik stulbi kaa tu. Un man vienalga, ja kas japani nospera no kiniesiem visas tradicijas un konfucismu un budismu daoismu un vel ej dirst. vienkarsi tu pats neko neker no taa ko tu raksti tu stulbais fermeri no japanas ar klaviereem bez "c" taustina HAHAH, tu man atgadini to lohu no taas filmas, kur viens resns amerikaanis uzdevaas par nindzju un centaas izpildit misiju izglabt veceni kaut kaadu. un ka vina braalis, super kinietis kurs visus atpizdii vinu izglaaba - es!

Link to comment
Share on other sites

ok, izskatās, ka tu neiebrauci manā tekstā.

tad paņem izlasi šo, un pasaki kā lai neaizvainojot pasaku, ka viņš ir pilnīgs idiots?

kamēr internetā apgrozās šādi un līdzīgi kadri, nekas cits neatliek kā viņus sūtīt DIRST!

man kā foruma moderatoram, katru dienu skrienot cauri n-tajiem topikiem, jāsecina, ka lietotāji ir pelnījuši, lai viņus pasūta, jo tas jau sāk kļūt neciešami, ka katru dienu uzrodās kāds jauns daunis, kuram vajag taisīt savu serveri vai kurš iepirž nepareizajā vietā. un ja tev katru dienu ar šādiem dauņiem jāsaskarās, tad nekas cits neatliek kā nodirst viņus no galvas līdz kājām.

edit: nu redz kur uzradās vēl viens daunis!

Link to comment
Share on other sites

tad paņem izlasi šo, un pasaki kā lai neaizvainojot pasaku, ka viņš ir pilnīgs idiots?

kamēr internetā apgrozās šādi un līdzīgi kadri, nekas cits neatliek kā viņus sūtīt DIRST!

man kā foruma moderatoram, katru dienu skrienot cauri n-tajiem topikiem, jāsecina, ka lietotāji ir pelnījuši, lai viņus pasūta, jo tas jau sāk kļūt neciešami, ka katru dienu uzrodās kāds jauns daunis, kuram vajag taisīt savu serveri vai kurš iepirž nepareizajā vietā. un ja tev katru dienu ar šādiem dauņiem jāsaskarās, tad nekas cits neatliek kā nodirst viņus no galvas līdz kājām.

edit: nu redz kur uzradās vēl viens daunis!

Palasīju, kā lai saka interesants cilvēks, es nesaku st**** jo es tā nedomāju, bet interesants, nu labi bano, bet to var izdarīt normāli nepieliekot ziņu klāt: Ej dirst, tu esi daunis, nu kautko tml mans lamuvārdu krājums nav tas labākais.. =\, bet fakts tāds ka ja Tu gribētu Tu varētu iztikt bez visiem tiem nevajadzīgajiem izteicieniem un frāzēm.

P.S. Būsim godīgi es nezinu kā jūs te banojat varbūt vispirms pasakat ej dirst un ban, vai ej dirsy un ban reizē, VAI ban un tad ej dirst (pēdējam nav loģikas, bet tas liekas vissētiskākais). Nu ja ban iemesls ir ka pēc Jūsu domām daunis, nu es domāju ka cilvēki ir dažādi, nevar apvainot cilvēku par to ka viņš ir tas kas viņš ir.

Edited by waterprof
Link to comment
Share on other sites

udenscaurlaidiiba a.k.a diareja.

tatad.. ne mani kads apdirsis ne apdirsis..

redz .. es shito teicu tapec ka es uzskatu ka ir stulbi but pusijiem.. kamon nedzivojam pasaule ar ziedinjiem un emo.. parsvara ir bargie vechi. un ta tas bus vienmer.

teiksim te gigna ari man bija nepierasti pie sistema ka te viss notiek.. te tiesham tiek nolikti vis vajie , tizlie un neveiklie

JA tu izturies ka pusijs tad pret tevi ta ari izturesies.

izdzivo stiprakie.. pieradi sevi , mes tad ari nemaz nevelesimies tevi apvainot ( hmm nezinu kapec runaju ar MES)

Link to comment
Share on other sites

. Nu ja ban iemesls ir ka pēc Jūsu domām daunis, nu es domāju ka cilvēki ir dažādi, nevar apvainot cilvēku par to ka viņš ir tas kas viņš ir.

Tas jau nav apvainojums, tā ir diagnoze, tīri info pēc! :D

Link to comment
Share on other sites

tatad.. ne mani kads apdirsis ne apdirsis..

redz .. es shito teicu tapec ka es uzskatu ka ir stulbi but pusijiem.. kamon nedzivojam pasaule ar ziedinjiem un emo.. parsvara ir bargie vechi. un ta tas bus vienmer.

teiksim te gigna ari man bija nepierasti pie sistema ka te viss notiek.. te tiesham tiek nolikti vis vajie , tizlie un neveiklie

JA tu izturies ka pusijs tad pret tevi ta ari izturesies.

izdzivo stiprakie.. pieradi sevi , mes tad ari nemaz nevelesimies tevi apvainot ( hmm nezinu kapec runaju ar MES)

Sveiks atkal, :), Nu protams ka Tevi neviens nav apdirsis, ja jau tu tā saki, un neviens neapdirsīs drošvien arī taisnība, un būt pusijam - mīkstajam (Ja?) varbūt ir stulbi, Tu jau laikam zini varētu pastāstīt bet šaubos vai vēlēsies dalīties ar mums (Kapēc es runāju par mums), es neuzskatu ka es būtu pusijs un es tā neizturos, lai Tavuprāt es būtu kruts man jādara kā tev? Es nevēlos nolaisties zemu, bet internetā ne to vien var sasniegt. Tad par to "bargie vechi" nu comon, nosauc bargos večus, gribu redzēt cik viņi bargi... Un lūdzu pasaki ko tu domāji par pierādīšanu sevis, es to tiešām gribu zināt, gaidu. :)

Link to comment
Share on other sites

Kurš teica ka mani kāds spiež, es vienkārši skatos cik jūs te saprātīgi un nevarēju nociesties un neuzrakstīt! :) Un priekš kam man bārbijas teletūbiju forumus apmeklēt, es zinu ka tur iespējams būtu interesantāk lasīt, bet ja jau tu iesaki tad varbūt paskatīšos, pateiksi kādu savu mīļāko forumu? :) Kur tu esi reģistrējies paskatīšos cik tu tur esi mm aktīvs.. :)

Link to comment
Share on other sites

ne nu isteniba es esmu pietiekami ta teikt emocionals ( nu ne jau raudu par lietam, bet teiksim sho to njemu pie sirds) bet, ja man kads kko dirsh virsu, es tiesham esmu gatavs zolidi iedot pa muti, nesagada nekadas problemas.

luk, bet pusijs bus tas kursh atradis 1012314 punktus likuma, kaudzi ar netsafe utt.

bargie vechi - apskaties gign adminu sadalj pei memberiem :thumbsup:

pieradishana - teiksim tu esi pieradijis sevi ka njergu. manas acis lupatu , tapat ka tas foruma varonis kesh. nu tadu kas vienigais ko spej samaitat ir gaiss.. un tapec atrod (lasit 3 rindas uz augshu).

teiksim ir daudzi kadri tai pasha foruma kas veidojushi daudz megatizlus postus un topikus.. un lidz ar to peirada sevi ka dauni, ja nu ne tik traki tad ka pilnigu pusiju.

kas vel.. ja tevi meitene pasuta dirst tu ari sudzies mammai par to ka tevi rupji lamaja un atshuva?

Link to comment
Share on other sites

dziive nav rozhu daarzs. vienmeer buus kaads kursh noliek un kaads kuru noliek. taada ir dziive.

waterproof, es domaaju, ka esi, pavadiidams shajaa forumaa vien dienu, iemantojis interneta taisniibas ciiniitaaja titulu. bet saki man, luudzu, vai IRL tu arii ej ar sirdi un dveeseli aizstaaveet liktenja pabeernus ? vai ar savaam superspeejaam apakro gostopnjikus Riigas ielaas ? vai piedalies briivpraatiigajaa darbaa zupas virtuvees, lai bezpajumtnieki neciestu no bada ? vai visiem speekiem centies apkarot visur valdosho korupciju ? tu no taa nedari neko. tu seedi maajaas pie sava datora un centies izmainiit pasauli "uz labu". sorry, bet tu neesi ne par matu tuvaak savam meerkjim.

Link to comment
Share on other sites

:) Un priekš kam man bārbijas teletūbiju forumus apmeklēt, es zinu ka tur iespējams būtu interesantāk lasīt, bet ja jau tu iesaki tad varbūt paskatīšos, pateiksi kādu savu mīļāko forumu? :) Kur tu esi reģistrējies paskatīšos cik tu tur esi mm aktīvs.. :)

piedod, bet šis man ir vienīgais, te varu brīvi savas domas izteikt! kā sacīt jāsaka, vārda brīvība!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...