Jump to content
GIGN Forum

Kaapeec Man Bans?


GSG9::WTC
 Share

Recommended Posts

1-Tev uzlika banu, jo kads tev to gribēja uzlikt - kapēc pirms 35 minūtēm nezinu - ganjau es tiešām būtu uzlicis agrāk

2 - Spinhaks ir tads haks, kas tev palīdz spinot hakus!

3 - ja tu būtu gudrāks un pirms 35 min ieliktu info par banotāju (Vai vismaz kādu informāciju), tad problēma varebūt rī atrisinātos

Link to comment
Share on other sites

Kaapeec man pirms ~35 min uzlika banu???

Iemesls esot SpinHack ... pirmkaart ja es zinaatu kas tas par Hacku ir es to pat nelietotu ...

Nekad neesmu chiitojis ... un arii netaisos to saakt dariit ...

Tas ir skripts, kas bano automaatiski. Gruuti kaut kaa noticeet ka tev nebija spinhaks. Iespeejams pats to nezinaaji. Tas suuds tipa liek izskatiities tev taa it kaa tu grieztos vislaik, kad kaads uz tevi skataas.

Link to comment
Share on other sites

Guest Guest

4ista drossivien, ka bija glluks. wink.gif

Mani arii tad varat banot, reizi pa 2 karteem mana forssaa logitech pele arii saak izmest forssos gllukus - bultinna miil aizmukt ekraana auksseejajaa stuurii. rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

4ista drossivien, ka bija glluks. wink.gif

Mani arii tad varat banot, reizi pa 2 karteem mana forssaa logitech pele arii saak izmest forssos gllukus - bultinna miil aizmukt ekraana auksseejajaa stuurii. rolleyes.gif

tam nav nekada sakara ar spinhacku.

Link to comment
Share on other sites

pele parauj debesiis vai uz zemi un saak rinkjot AIDAA!!!

shitaa man vienreiz bija uz sonar servera, hlguard izbanoja mani ar riizonu " Code 5#25 - Sniper Assist Script " wacko.gif itkaa es zinaatu kas tas taac vispaar i, taapat neko nedod

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

Guest Vikeif

Manai vecajai pelei vis bij ok bet kad nopirnu optiskio ar tas pats ko visi saka..... pele aizlido gaisaaa un vis saak griezties... sad.gif

Link to comment
Share on other sites

man veel tagad taa ir dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Jaa vienreiz arii redzeeju chomu-virpuli! Ble iists Tasmanian Devil! Griezaas taa, ka skatoties suudiigi palika un skreja pilniigi nelogjiski un bez shaubu eenas lika visiem hedos!

Es gribeetu zinaat, kaads pidars seezh pie kompja, un kaads funs vinjam ir no taa?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...