Jump to content
GIGN Forum

Amxbans 5.0 Latviski


Recommended Posts

Sveijki 4alīši. Viendien raknajos pa topikiem un mekleju da jebkadu info par amxbansiem un tad man ienaaca praata paartulkot amxbans,taka man sobriid ir lauzstas abas rokas bija gruuti un visupartulkot neijzdevaas jo daudzko nesapratu u.t.t karo4e partulkots ir viss tas kas ir pieejams parastaijiem lietotaijiem. P.S. Iepriekš atvajnojos par neizmantotaijam garumziimeem jo tik tiesam ar vienu knapi dzivo kreijso ruko ir loti gruuti rakstiit a un apsolu kad man sadiis abas rokas ar faateri paartulkosu visu amxbans ,cerams ka es neesmu veltiigi pastraadaijis un te gign.lv nav velviens tads cels kurs jau ir apsteijdzis mani un paartulkojis :D

a un ja kas jaliek faijls ir C:\AppServ\www\bans\include\lang

lang.latviešu.php

lang.latviešu.php

Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars lauztajām rokām ar lauztām smadzenēm? Eh... nvm.. neķer pie sirds. Tas, ka tev ir lauztas rokas nenozīmē, ka tu nevari rakstīt bez kļūdām. Ja nu tomēr gadās > backspace or delete un izlabo ebt.

Pa kuru laiku vārdu Kļūdains raksta ar J? Uj.. arī vārds Pareizi nav pareizi uzrakstīts, bet gan ar J.

<< Tavā pēdējā postā.

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tā kā apskatījos un cik redzēju viņa amxbans ir pārtulkots pie 10 % pārējais ir anglisk ivai nepareizi uzrakstīts ,piemēram , vaij :D

tātad rekur ir :)amxbans latviski :)

vienkārši nolādējiet ,tālāk ejiet bans\web\include\lang un iemetiet iekšā ( šī direktorija ir pārsvarā tādiem webiem ,kurus liek uz oo.lv :D )

? deathangel

Saprotiet ,ka ne visiem angļu vārdiem ir latviešu tulkojums ,bet pēc iespējas precīzāk ir uzrakstīts.

Edited by deathangel00
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...