Jump to content
GIGN Forum

Veeleetos kljuut admins...


Recommended Posts

Nu ko... Palasiiju visus pinned topikus un noleemu uzraxtiit pieteikumu uz admin tiesiibaa...

Taatad kapeec lai es kljuutu admins:

->Taapeec ka speeleeju cs jau kaadu gadu taakaa neesmu slikts speeleetaajs

->Taapeec lai GIGN serverii noveerstu lielu lameroshanos (ts TA TK)

->Taapeec ka lai gan [itkaa] ir daudz adminu tomeer no riitiem kad arii speelee speeleetaji biezi admins nav klaat un speeleetaaji pieprasa peec taadaam lietaam kaa arr un dazu speeleetaaju kikoshanu (Free frag 4itz TA TK)

->Taapeec ka es neesmu siikais (17gadi) un mana psihe nav tik nestabila kaa siikajiem un tapeec vinji izdara daudzas neapdomiigas riiciibas...

->Tapeec ka nevienmeer citi admini pamana visu un es uzskatu ka adminu nevar buut par daudz...

Nu luuk tie takaa buutu iemesli deelj kuriem es gribeetu kljuut par adminu un luudzu uz sko topiku atbildeet tikai adminiem!!!

Link to comment
Share on other sites

Tapeec ka nevienmeer citi admini pamana visu un es uzskatu ka adminu nevar buut par daudz

erm... te nu es nepiekritiishu... adminam ir jabuut vienam - man biggrin.gif paarejie ir mani padotie smiliez.de_2125.gif

padotie ir ljoti nepatiikams vaards... mad.gif

Link to comment
Share on other sites

->Taapeec ka es neesmu siikais (17gadi) un mana psihe nav tik nestabila kaa siikajiem un tapeec vinji izdara daudzas neapdomiigas riiciibas...

Hmmz ... Tu uskati taapeec, ka esmu mazaaks, esmu psihopaats ?

Domaa, ka esi vecaaks uzreiz baigi apdomiigais un praatiigais ?

Ja taa domaa tad tu bik smiliez.de_2428.gif

Enivei sorry par shamo postu, bet sava taisniiba ir jaaaizstaava ...

Link to comment
Share on other sites

Njaa redzams viens mopshu niideejs ! sad.gif Sorry par offtopic, bet es uzskatu ka shaadus textus nevajadzeetu publiski teikt!!! btw ja kautkas nepatiik tad vajag censties to patureet sevii! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Hmmz ... Tu uskati taapeec, ka esmu mazaaks, esmu psihopaats ?

Domaa, ka esi vecaaks uzreiz baigi apdomiigais un praatiigais ?

Ja taa domaa tad tu bik? smiliez.de_2428.gif

Enivei sorry par shamo postu, bet sava taisniiba ir jaaaizstaava ...

Nu es jau nesaku ka visiem cilveeki kas ir jaunaaki par maniim ir kautkaadi psihopaati vai kautkas tamliidziigs...

Vienkaarshi biezi vien jaunaaki geimeri meedz nesavaldiities un izdariit daudz nulkjiibu...

Taakaa...Varbuut atbildees kaads admins ar jaa vai nee nevis stieps garumaa visu sho lietu tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...