Jump to content
GIGN Forum

Kā Es Braucu Par Savejiem !


dyversant
 Share

Recommended Posts

Tatad Šodien 7.30 ēc LV laika sazvanijos ar shefu un noskaidroju, ka tomer dodamies uz Riigu!

biju riktigi priecigs ka tiem pilsetas klauniem kas pirzh savos mikstajos kreslos paradisim speku :sparta:

uzzinaju ka doshos ar savu forsho JD 6620.

Ap plkst 9.00 jau biju izbraucis un devos bauskas virziena.

Uzpildijam degvielas tvertnes. kopa abi 170 l degmaisijuma. kopa samaksajam apmeram 100 ls

talak devamies uz Lukoil DUS, kur visi Bauskas rajona aktivisti sapulceejas. 1 -2 . b

DSCF5621.jpg

Noklausijamies noradijumus un devamies celja. runaja gudri viiri stastot kas un ka. 3 b

DSCF5627.jpg

tad nu devam pa shpoljiem uz Riigu 4 b

DSCF5647.jpg

no Z/s " Robežnieki" brauca 2 smagas tehnikas vienibas + shefs

mans darbabiedrs kuru visi sauc par spainjuku, ja varda tad par janku, kautgan istais vards vinjam ir Ilgvars 5b

DSCF5652.jpg

Uz rigu devamies ta uz pusgaziti 6b

DSCF5656.jpg

apstajamies visi 40 traktori ( dazhi ar piekabem utt) + veiglie un apvidus auto. nlielu gabalu pirms planota marsruta pirma satiksanas punkta - kjekavas aplja 7-9b

DSCF5669.jpg

DSCF5670.jpg

gaidijam kamer atbrauks Jpils un parejie

DSCF5671.jpg

aiz manis braucu uuberkruts 8 serijas premium JD 11.12

DSCF5673.jpg

mazisnh ko ne?

DSCF5675.jpg

protams pa celjam bija daudz kretinu kas gribeja visus apdzit un nez ko paspet. parsvara ar smagajiem auto. pilnigi atmarozaki un pauti. bet tas ta offtopikam.. tadejadi atslabt nesanaca visu celjju un kajas bija stiivas

skats no augshas

DSCF5676.jpg 13

talak pie aplja preti lukoilam laukuma sabrauca vismaz 200 traktori un kadas 70 auto.. sabrauca lieli mazi un visadi 26-35 b

DSCF5728.jpg

DSCF5729.jpg

paarunajam svarigas lietas un pakaskjejamies, izblajustijamies, no Jelgavas un dobeles papildpekus sanjemam 26-35

DSCF5734.jpg

paldies kaiminjiem z/s Strikjeri par to ka visiem uzsauca pusdienas : 26-35

DSCF5742.jpg

Talak devamies pa apli uz Rigas HES pusi 14 - 25

DSCF5687.jpg

biskji biju strjomigs par to , lai viss tas kvantums neieluuzt ieks svara uz tilta

[img[http://foto.inbox.lv/dyversant/savejie/DSCF5695.jpg[/img]

Mees esam reals speks :

DSCF5697.jpg

scorpion!

DSCF5708.jpg

das irt cu fiil

DSCF5716.jpg

tomer roze negribeja atkapties no amata.. braucam ieksh to RIIG! 26 - beigam!

DSCF5745.jpg

talu gan netikam.. maitas tadi :D

DSCF5747.jpg

ap plkst 5 vis skaidrs.. otra dalja musejo bija noblokjeuji PILNIBA 3 RINDAS uz aplja. paralizeta ksutiba

+ Mes noshtopejam iebraukshanu RIGA

zemnieki no Jekabpils bija atbraukushi 200 km ar traktoriem. rispekt!

isteniba braukt talak nevis pa majam uzjundija vinji tadu vlmi visos.. bauskas rajona ZS ( zemnieku saeima) vaditajs vede - absoluts klauns kko njurdeja.

paverojiet chali kritiena. Jpils sak jau nest malku... inji tur uz palikshanu.

DSCF5757.jpg

Tatad kapec vispar mes braucam.

Akciju rezultāti.

Atgādināšanai ? ekonomiskās prasības bija sekojošas:

kredītu pamatsummas atlikšana uz gadu, nepasliktinot kredītlīgumu nosacījumus;

ES tiešo maksājumu izmaksa līdz 31. martam un nacionālo subsīdiju naudas nekavējoša izmaksa divu nedēļu laikā pēc subsīdiju nolikuma apstiprināšanas, kā arī 2,5% no valsts budžeta nodrošināšana atbalstam lauksaimniecībai;

atzītām lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvām sabiedrībām un zemniekiem paredzēt valsts garantētu kredītlīniju apgrozāmajiem līdzekļiem, lai kooperatīvi var norēķināties ar produkcijas piegādātājiem un zemnieki sagatavoties pavasara ražošanas sezonai;

vertikāli integrētās ražošanas ķēdes izveides veicināšanai piešķirt kredīta garantijas valsts galvojuma veidā piena pārstrādes uzņēmuma izveidei, kurš piederētu tikai piena ražotājiem, tā nodrošinot produktu ražošanas un realizācijas vertikālās ķēdes izveidi, kas ir vitāli nepieciešams nozares tālākai veiksmīgai attīstībai un piena produktu pievienotās vērtības palielināšanai.

Ekonomiskās prasības, tās izskatot šīs dienas Ministru kabineta sēdē, sasniegtas daļēji:

1. pirmā prasība ir izpildīta daļēji - nav skaidrs, vai nepasliktinās kredītlīgumu nosacījumus. Par to vēl jāveic sarunas;

2. otrā prasība izpildīta daļēji. Līdzekļi papildus piešķirti, respektējam līdzekļu ierobežotību un to, ka tādēļ nav piešķirti visi 2,5%, jo pretējā gadījumā summas nāktos noņemt arī citām nozarēm, kas grūtībās. Toties nozarei papildus ir iegūti klāt 22 miljoni lati kredītu garantiju un papildus ciltsdarba maksājuma dēļ;

3. trešā prasība izpildīta;

4. konceptuāls lēmums ir.

taa. kopsumma esmu ar situaciju puslidz apmierinats..

ari roze ir narenizets..

kautka ta. gan jau papildinashu!

kapec man neradas bildes?

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

dyversant, nekā personīga vienkārši mans viedoklis, tātad, zemnieki grib, lai viņiem maksā, un zemniekiem tagad ''nēesot'' naudas. Bet kapēc tad jūs turpu šurpu braukājiet un tērējiet ap 100ls tikai vienam benzīnam, nē nu protams, jums vajadzēja pakaitināt valdību, lai viņi sāktu kaut ko darīt lietas labā, tākā malači, un no rīta braucot pie ārsta pa radio skonto dzirdēju, kā zemnieks piezvanīja ēterā un atvainojās visiem autovadītājiem kuriem šis te pasākums nodar pāri.

:paii:

Link to comment
Share on other sites

es jau gaidiju kad kads pankuukgjimis teiks par to ka mums ir 50k verti traktori, lieka degviela un kruti dzhipi.. isteniba ir ta ka musu saimniecibai vel ir nauda, bet ja nekas nebutu darits, tad driz nebutu naudas ari degvielai.

iztereta tika degviela apmeram 60 ls max.. ma izgaja 40 litri, otrs traktors tikpat apmeram. .

par traktoriem - a vot atnaciet un nostradjaiet tas stundas kuras mes stradajam. laiks iet uz priekshu, un tad kad ta stradasiet ari dzhipi buus

Link to comment
Share on other sites

divīti jūms piensaimniecība?

nevari izskaidrot kādēļ tās cenas tik ļoti veikalos pienam atšķirās no zemnieku cenām? Un, kur tad viņi to pienu rauj, ja no zemniekiem jau tā par smieklīgu naudu pērk? Teiksim veikalu tīkliem tak nav 'slepenas norunas', kad nu redz visi celsim pienam cenu. par šo neesmu interesējies, bet kaut kā galvā sēž

Link to comment
Share on other sites

es totāli neatbalstu šīs te subsīdijas zemniekiem, manās acīs zemnieki ir tādi paši uzņēmēji kā visi citi, ja nepaveicas biznesā, nu neko darīt, mēģini citā lauciņā, nevis tagad maksās kaut kādas kompensācijas.

Link to comment
Share on other sites

nav tas līdz galam tā, samuray - kad atnāca Eiropa ar savām prasībām, tad valdība teica zemniekiem, ka viss būs forši, ņemiet kredītus un visu bīdiet un blabla.

nu un tagad viņiem HUJ viss ir labi. Tāpēc nevajag dirst zemniekiem virsū. Daži noteikti sagrābās par daudz, bet ne jau visi.

Link to comment
Share on other sites

nee... mes nodarbojamies ar graudu audzeshanu.. saimnieciba ir pietiekami liela . ap 1k Ha, un tiesh ita.. naca eriopa- auda-krediti - suudiralalalalala..

par tam piena cenam... vairak vainojama gan ir neefektiva parstrade..

tiiri izmakas kapina parstrades izdevumi naciit.

a.. mums ir nu jau kadas 300 aitas

Link to comment
Share on other sites

No muuseejiem arii 1 aizbrauca, buutu braukushi 3 traktori, bet tieshi tie kuriem bija lielaas traktora pravas nevareeja tanii laikaa doties uz riigu!

Skats jau esot bijis afigenaakas!

dyversant lila dalja pilseetnieku zemniekus atbalsta, neatbalsta vieniigi tie resnie zhoklji kas pie varas!

Es domaaju, ja turpmaak iztureesies slikti pret zemniekiem vairs tik pieklaajiigi mees neuzvediisimies!

Link to comment
Share on other sites

Problēma rodas sakarā ar situāciju, ka ārzemju zemnieki saņem krietni lielākas subsīdijas no valsts puses, līdz ar to mūsu lauksaimniecības izstrādājumi kļūst nekonkurētspējīgi tepat, mūsu vietējā tirgū. Līdz ar to, nebūtu īsti korekti lauksaimniecību uztvert kā vienkāršu biznesu - lauksaimniecība ir viena no valsts stratēģiski svarīgākajām nozarēm, un, pat ja mēs nebūtu iestājušies ES, valstiskā līmenī būtu jāspriež par vietējo lauksaimnieku interešu aizstāvību un mūsu produktu konkurētspēju kā vietējā, tā starptautiskajā tirgū. Kā to panākt - tas jau ir cits jautājums - acīmredzot, loģiskākais solis būtu pārņemt citu ES valstu pieredzi.

Protams, daļa atbildības jāuzņemas arī lauksaimniekiem - nu nav viņi visi kristālskaidri, balti un pūkaini, bija arī no viņu puses šmuces ar Eiropas naudu izlietojumu - bet lauksaimnieki ar šodienu cerams, ka panāca primāro - situācijas risināšanu valstiskā līmenī, nevis kārtējās atrunas no valdības puses...

P.S. wl.media, pis nahuj, ja tev tik ļoti gribas kautko ierakstīt, vismaz sākumā izdomā KO tu gribi kādam pateikt un pēc tam pacenties uzrakstīt tā, lai varētu tavu penteri saprast.

Edited by Surr
Link to comment
Share on other sites

nu tur jau tā problēma, kāpēc, piemēram, mēs neaudzējam banānus? tāpēc, ka nav izdevīgi. Ja nodarboties ar lauksaimniecību Latvijā kļūst neizdevīgi, tad varbūt to nemaz nevajag darīt? Ņemsim un importēsim pienu un kartupeļus! Starpības nekādas ES standarti visur vienādi.

Link to comment
Share on other sites

joptvajmaķ, tu domā līdzi tam ko raksti? Nezinu kā tādam spamurajam bet man nah nav vajadzigi Holandes kartupeļi, no Francijas graudiem cepta maize utt.

P.s. A kas notiktu, ja ES muw vienu dienu nahuj pasutitu? Edisim tavas mežacūkas? Un vispā nafig arī ārstus, mentus un skolotājus. Evrosajuzā tak viņu papilnam. Importetajs atradies, tavi vajadzetu nafig deportet.

P.p.s. Sorry par kludam, neerti no telefona rakstit.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Nūū, ne gluži. Protams, ir izņēmumi, piemēram, Spānija, ar kuru mums ir grūti konkurēt dēļ klimata atšķirībām, bet pārsvarā tomēr konkurētspēju samazina tieši subsīdiju starpības mūsu un citu Eiropas valstu lauksaimniekiem + lieki piebilst piemēram, par problēmām, ko rada nesakārtotība pārtikas pārstrādes jomā, kad praksē pārtikas pārstrādātāji var brīvi diktēt lauksaimniekiem savas iepirkumu cenas...

Link to comment
Share on other sites

pēc teorijas jau katrai valstij derētu speciālizēties noteiktā ražošanā, kur viņiem ir salīdzināmā priekšrocība (laikam tā to varētu iztulkot), bet, nu, protams, ka tas nenotiek, jo ir tak tādas lietas kā transportēšanas izmaksas, tas, ka visas preces nav vienādas, cilvēciskie aspekti, piemēram, valsti, kura ir veidojusies no zemniekiem būs grūti pievērst kam citam.

protams, ka ar ES subsīdijām ar grūti konkorēt, bet nu vismaz mums neveidojās sviesta kalni, kā veidojas ES, kur vienkārši tiek ārā izmests pārāk daudz saražotās preces (proti, zemnieki tik daudz subsidēti, ka viņi ražo pāri pieprasījumam un atlikumu uzpērk ES un izmet ārā vienkārši).

es arī neatbalstu šīs subsīdijas, bet tāda tā ekonomika ir izveidojusies ar savu pārlieku lielo protekticionismu un negodīgo resursu alokāciju, ar to vien ir jādzīvo. un par pašreizējo situāciju, nu, skaidra lieta, ka zemniekiem ir grūti, bet grūti tāpat arī ir lielākai daļai cilvēkiem. ja pārējie redzēs, ka ar šādu akciju, viņi var ko panākt, tad arī to mēģinās. tā ka gaidam nākamos streikus, tādi būs, noteikti.

Link to comment
Share on other sites

Personīgi man gan būtu vienalga, vai es ēdu Holandes kartupeļus vai Francijas graudus, ja man būtu pārliecība, ka mēs to varam atļauties. Vai pašlaik mēs varam atļauties neražot paši tādas lietas kā lauksaimniecības izstrādājumus? Ja imports pārsniedz eksportu - par kādiem līdzekļiem mēs to paiku iepirksim no ārzemēm rupji izsakoties? praktiski vienīgais vērā ņemamais, ko mēs eksportējam, ir kokmateriāli, kas arī praksē patiesībā ir cūcība...Sapnis par Latviju, kā lauku tūrisma citadeli vai arī Hi-tech tehnoloģiju eksportētāju arī laikam beidzot tomēr ir izsapņots....

Edited by Surr
Link to comment
Share on other sites

nu es nerunāju par Franciju vai Holandi, bet ja tepat RIMI veikalos ir pieejams Lietuvā ražots piens par lētāku naudu, kāpēc man izdot vairāk par pienu, kas ražots Latvijā, ja starpības nekādas?

vot, Latvijai vajadzētu sākt pelnīt uz tūrismu. globālā sasilšana veicina, ka Vidusjūras valstīs vasarā ir pārāk karsts, tāpēc iespējama kūrortu pārcelšanās vairāk uz ziemeļiem.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...