Jump to content
GIGN Forum

Dawn Of War Ii


Endijs_Dzerkalis
 Share

Recommended Posts

Forša spēle. Tagad ir pieejams Multiplayer BETA. Var nokačāt šeit! Esmu ļoti aizrāvies ar šo geimu un iesaaku arī citiem. Stratēģijas, kā tādas man nav nekad saistijušas izņemot CNC(Command and Conquer), bet šī patiešām aizrauj. Patīk tas ka netā var kapāt ar citiem krutajiem. Sākumā ir bišķi grūtāk, bet pēctaim jau aiziet.

Man patīk arī šis Treilers(kas ir arī Spēles sākumā, bet diemžēl spēles sākumā viņš nav līdz galam)!

Varētu kaut kad kopā uzspēlēt, man liekas :)

Nu, kurš spēlē šo spēli? :sparta:

Link to comment
Share on other sites

es, protams. nopietni apsveru iespēju pirkt, kad beigsies mplayer beta. kaut kad laikam februārī būs starts.

pašlaik esmu lvl 6 SM un lvl 4 Eldari.

vispār Eldari (atšķirībā no DoW I) tagad ir pat pārāk spēcīgi.

vispār daudz kas nav noslīpēts - piemēram, katrs otrais nūbs ir uzlicis settingus par augstu un tad lago, vai arī kādam nets lago. un dēļ tā geims var uzkārties kartes ielādes laikā vai jau pašā spēles procesā. un tas var reāli iztracināt, jo šeit ir tā - ja kādam lago - visiem lago (tb spēle apstājas, kamēr tas kuram lago panāk pārējos).

nu tad vēl ir jāuzmanās no 10+ lvl partijos, man ir gadījies, ka es (lvl4) + divi lvl1 spēlējam pret 3 10+ čuvakiem. un tu pat nezini, kāds viņiem trueskills ir. moš 30+. un tie jau ir monstri.

Link to comment
Share on other sites

Man nav nekas īpašs - es spēlēju ar SM(Level nezinu, jo nezinu kur lupīt, bet man ir visiem Rank 1) Pirmo daļu neesmu spēlējis, bet šī baigi patīk, tikkai man ir uzkāries 2 reizes tā ka rr spēli vajag, vnk viss uzkarās un nekā izdarīt nevar :(

Ceru ka šis BETA nebeigsies un varēs spēlēt arī pēc pilnās spēles relīzes, jo pirkt it kā negribās, bet spēlēt gribās... Es pagaidām esmu noobs, bet ko darīt?!

Link to comment
Share on other sites

:(

Ceru ka šis BETA nebeigsies un varēs spēlēt arī pēc pilnās spēles relīzes, jo pirkt it kā negribās, bet spēlēt gribās... Es pagaidām esmu noobs, bet ko darīt?!

beta beigsies. tāpēc jau tā ir beta lol. protams pēc relīzes, būs kaut kāda krakotā versiju un protams ar to varēs caur hamachi spēlēt. tikai par statiem un regulāru spēlēšanu aizmirsti. un par cik, man geims vēl nav apnicis, es tomēr plānoju pirkt.

jā par to uzkāršanos - tā visiem ir. tas ir kaut kāds bags. vispār bagu ir baigi daudz, bet nu tādēļ jau tā ir beta.

par dow I var aizmirst, tā bija pavisam savādāka spēle.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

varbūt kāds var atbildēt uz šādu jautājumu.

vai tad, ja steamā spēles relīzes datumu nevar redzēt tas nozīmē, ka tā mūsu valstī vispār nebūs

or

to, ka tā iznāks vēlāk, bet tad, kad iznāks tad arī uzrādīsies datums

?

Link to comment
Share on other sites

ok izskatās, ka tās cenas nerādīšanās steamā ir vairākās valstīs (to skaitā izraēla, ķīna, ungārija, polija, lietuva, lihtenšteina - tik daudz brauzējot forumu izdevās noskaidrot)

jāpagaida vēl līdz rītdienai (rīt 23.feb. it kā krievijai ir relīze), un ja tad nebūs, nāksies laikam lietot direct2drive vai kaut ko līdzīgu.

also, single player kampaņai ir coop iespēja, varbūt vēl kāds domā šito pirkt? (nevis piratizēt, bet pirkt)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...