Jump to content
GIGN Forum

Wtf?


alexx92
 Share

Recommended Posts

Tātad lieta sekojoša : http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=30655 tur ir mans posts, tikai prikols ir tajā ka es neesmu tur neko postojis... kas notiek? vainu kads uzhakojis manu datoru, vai atlauzis paroli un izdomājis patusēt mana accountā ka kjipa es nepamanīšu, vai ari kadam kam ir pieeja registracijas datiem (piemēram kadam adminam hvz) un izdomājis tādā veidā paspēlēties.

kr4 mošk jums jau ir kkas bijis tāds? un ko man darīt? vai tas ir nopietni, ja jā tad izlekšu no biksēm un windu nahren pārinstelēšu. anti viruss ari neko neuzrāda, tapeč ludzu paskaidrojiet wtf?

post-16388-1233338339_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=30655 tur ir mans posts, tikai prikols ir tajā ka es neesmu tur neko postojis... kas notiek? vainu kads uzhakojis manu datoru, vai atlauzis paroli un izdomājis patusēt mana accountā ka kjipa es nepamanīšu, vai ari kadam kam ir pieeja registracijas datiem (piemēram kadam adminam hvz) un izdomājis tādā veidā paspēlēties.

kr4 mošk jums jau ir kkas bijis tāds? un ko man darīt? vai tas ir nopietni, ja jā tad izlekšu no biksēm un windu nahren pārinstelēšu. anti viruss ari neko neuzrāda, tapeč ludzu paskaidrojiet wtf?

izskatas, ka vnk kads zina tavu paroli vai ari tu biji Elikaa un gaji foruma un atstaji visus datus :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

:khehehe:

Elikaa? nēsmu nevienam teicis nekādas paroles utt vnk gribu zināt vai tas ir nopietni? moshk kkada ginga kļūda or smth, šaubos

wl.media - da ne, man vnk datumi galigi sa4akarēti :P dators atpalicis :D nasing spešal..un tikuntā ko tas maina ka datums nav ritigs? \

Edited by alexx92
Link to comment
Share on other sites

Kādi datumi nafig, vispār saprati ko es pateicu? TAS TOPIKS TIKA UZTAISĪTS SEPTEMBRĪ, UN TIKKO VIŅU UZRAKA KAUT KĀDS DAUNIS UN TU SKATĪJIES TOPIKU UN IZBRĪNĪJIES, KA TAVU AKKOUNTU NOZAGA (da kam viņu vajag :meele: ), nav tev veci datumi, tas topiks ir vecs, ka pat neatceries, ka postoji.

Visu paskaidroju verat ciet šito. :meele:

Link to comment
Share on other sites

:meele: ), nav tev veci datumi, tas topiks ir vecs, ka pat neatceries, ka postoji.

Visu paskaidroju verat ciet šito. :meele:

aaaaa :superlol: psc :D šitāds kauns man pa visu ģīmi :D ļoti atvainojos visiem, bet to4na wl.media varētu but taisnība :D

velreiz atvainojos ka šitādu stulbumu pieļāvu :D varat man 10% warn uzlikt ja tā tīkas :D

Klapējiet šito ciet lūdzu :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...