Jump to content
GIGN Forum

Online Spēļu Monitorings


ICEclan
 Share

Recommended Posts

FUCK ME, bet ja mana atmiņa neviļ tieši tādu scriptu nesen pārdeva GIGN foruma lietotājs ''duplets'' un tieši tā gaiši zaļā krāsa fonā.

+ Nu normāli noreklamēji, varbūt nezināji, bet Spam sadaļā reklamēt nedrīkst tam domāts ''Serveru reklāma'' topiks iekš Counter-Strike sadaļas, par to, ka Tu šeit noreklamēji Tev tiks iedots sods, par iekšējo foruma noteikumu pārkāpšanu, Tu to drīkstēsi aprunāt, bet viņš netiks noņēmts kā minimums nedēļu, tas nozīmē Tev būs aizliegts postot, ja gribēsi pastrīdēties par šo lēmumu tad dari to ar GIGN foruma moderātoru kas Tev uzlika šo sodu vai foruma valodā ''warning''

NU VAI ES NERUNĀJU KĀ MODERĀTORS? FUCK ME. Pats brīnos, kā tādu tekstu uzbombīju.

EDITED :@ : :10cm: Bļē nu atkal izgāzos es :D Es biju domājis, ka tā ir kaut kāda serveru topliste :10cm: Un es te tādu tekstu močīju :slap:

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

Nja 3LS par kautkadu suda monitoru skrpitu (kurs pat nav smuks :muahaha: Bet protams par gaumi nestridas) diezavai kads bus gatavs maksat(Bet gan jau kads duraks atradisies :D) + vel ir pilns ar forumiem un webiem kur to var dabut par brivu ( un daudz smukaku utt.)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...