Jump to content
GIGN Forum

Rcon!


Recommended Posts

Man ir viena problema.... Esmu spelejis cw serveros un tur raksta consule Piemeram: rcon warmup

un tad sakas rounds ar max naudu rcon k :lohs: nife knife rounds. Tas ir Alias ja ? Ja, ja tad ka raxtit es nemaku

-.- ludzu help!

P.S. paldies jau ieprieks!

Edited by NewSs
Link to comment
Share on other sites

Aliasus raksti @ server.cfg.

Piemērs

alias "knife" "sv_restartround 1;mp_startmoney 800;say Knife! Knife! Knife!. Go Go Go - a1 a1!.;say Knife! Knife! Knife!. Go Go Go - A1!"

alias "dops" "mp_startmoney 10000;sv_restart 3;say naudinja iedota..."

Nu apmēram tā...

Link to comment
Share on other sites

Īsti nesapratu ko gribi, bet mošk šitas noderēs:

rcon go - Mača sāgšanai

rcon 1 - Restarts pēc vienas sekundes

rcon 2 - Restarts pēc divām sekundēm

rcon 3 - Restarts pēc trijām sekundēm

rcon map map_name - nomainīt mapi

rcon dops - 10 k

rcon p - pause server

rcon unp - unpause server

Link to comment
Share on other sites

dzekin, ta tu talu netiksi, iemacies vienreiz pats izmantot savu galvu un kaut ko uztaisit pats... visu tev vajadzigo informaciju sheit ierakstija, ja tev nesanak, tad tu pielavi kaut kur kludu, parasti ta ir maza, nenozimiga, kaut kads lieks punkts, komats utt. pierodi pie tadam situacijam, sac visu no sakuma un taisi visu soli pa solim, ar laiku tu iemacisies pats vai izmantojot jebkuras pamacibas (mazas, lielas, ar bildem, bez tam...) uztaisit visu, kas tev ir vajadzigs, par tavu problemu:

1. @ server.cfg ieraksti kaut kur VAI izdzes ja tev vel kaut kur shi rindina paradas un ievadi pa jauno

rcon_password "tava_parole"

2. Restartē serveri

3. Ieej serverī, atver konsuli, ieraksti: rcon_paaswaord "parole_kuru_ievadīji_server.cfg"

!Ja tev veljoprojam raksta bad pw, tad servera konsole ieraksti:

rcon_password

serveris tev izprintes to, kada tev ir rcon parole jaizmanto!!!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...