Jump to content
GIGN Forum

Gāzes Baloniņš


*jancis38*
 Share

Recommended Posts

Gudri jus bez gala... gazes pistoli pret urlam! Lol! Varbut uzreizu palekt zem vilciena? Gazes pistole ir domata tapec, lai pabiedetu (tipa ista pistole). Ja gribi nomirt, nevis prosta palikt bez telefona, tad uz prieksu! Izvilksi savu plaukskeni un urla izvilks istu pistoli un urla jau negaidis un nestastis tev morali! Bus viss atri un vienkarsi! Pauk un tu gar zemi!

Piedevam - gazes pistoli, tapat ka istu pistoli vajag atvilkt . tu to pistoli nesasi atvilktu, ar lodi stobra un ar nolaistu drosinataju aizspraustu sev aiz biksem katru dienu?

Man liekas ka labakais veids ka izvairities no urlam ir izskatities pec iespejas nebailigakam. prosta nevajag no viniem mizt. noperc piparu gazi par 3ls un miers.

beefs

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dyversant, varam izmēģināt :) Jāpiš jau pa konkrētām vietām - plaukstu, celi, elkoni, potīti, apakšstilba kaulu un tamlīdzīgi. Nekādi zilumi pat nepaliks :)

Link to comment
Share on other sites

es tagad nevaru atcereties vai nu tu esi mazohists un es sado mazo? :)

nu man gan zveteja pa muguru un pa rou apaksham, jo ar tam piesedzu seju :)

beef, ja tu esi parak bailigs, lai turetu strokji uzvilktu konkreta rajonaa un varetu hoda izshaut pusaptveri, nu tad jaa, gazes baloninsh ir iista lieta !

Link to comment
Share on other sites

lol protams ka bailigs. ka es varu zinat, ka tiem caliem nebus istas pistoles? cita runa ir izvilkt isto bliezamo un visus pih pah atvakt... varbut pat bus izdarits kaut kas labs sabiedribai... pec tam tevi stutes dibena cietuma, bet tu ar lepnu smaidu teiksi - baz tik dzilak, tam vairs nav nozimes - mana dzive ir piepildiita (un dibens tapat)

beefs

Link to comment
Share on other sites

Kad iebāz roku kabatā tad ar "gaili" uzvelc.

par sito neesmu dros, bet man liekas ka var izsaut ja lode ir stobra jo tas pulkitis visu laiku rivejas gar patronu

lai nu ka, gazes pistoli turu majas ar merki modificet jo uz ielas pretiniekam var patrapities nipraks ierocis par gazes pistoli

beefsd

Link to comment
Share on other sites

Ievelc lodi stobrā un tad piedturot "gaili" lēnām speied "mēlīti". Tā lai nebūtu trieciena pa dzelksni un dzelksnis neudzsit pa patronas kapsuli.

Maodificēt vieglāk manuprāt būtu kautko šādu.

Rēcu par šo. Chalis maina pulksteni pret gāzeni. Bail ka nofenderēs, tāpēc labāk iemaina.

Link to comment
Share on other sites

:) Jāpiš jau pa konkrētām vietām - plaukstu, celi, elkoni, potīti, apakšstilba kaulu un tamlīdzīgi. Nekādi zilumi pat nepaliks :)

Kamēr tu ar to sūdu trāpīsi pa kādu no konkrētajām vietām sen būsi atspārdīts, ne jau tas gopņiks stāvēs kā miets, sist jau viņi arī māk.

Ja vel ņem vērā, ka tie urlas ir diez gan dauzīti domāju viņi jau pieraduši, tapēc ar sišanu nepietiks.

Latgalītē ir nopērkami paralizējošie gāzes baloniņi, sapūt un tad izgāz uz viņu dusmas cik tik tīk :]

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

paralizē sejas vaibstus.tev iepūš sejā un tu vairs nevari pasmaidīt :superlol:

btw. pa 70 ls tak var nopirkt sakarīgu gaiseni-pistoli, uz gāzi, kas ir automātiska. ziemā mazāks labums, bet vasarā pietiek, kad pa stilbiem liek.

uz roku velkamās lielās iet cauri bundžam, tad nu flesh wound ar tādu garantēts.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Un kuš tos kontrolē?

Risks pastāv, bet esmu to dariijis loti daudz reizu un nekas nav noticis. (Ceru ka arī nenotiks. Kutgan derētu vienreiz izbaudīt uz savas ādas. :D)

beef tā gāze uz laiku paralizē nervu sistēmu un tas kuram iesāva uz laiku zaudē samaņu.

Edited by lazda2
Link to comment
Share on other sites

Ja vel ņem vērā, ka tie urlas ir diez gan dauzīti domāju viņi jau pieraduši, tapēc ar sišanu nepietiks.

Ja neesi fiziski spējīgs atsist krievu ar metāla nūju, tad vienkārši izvēlies garāko ceļu vai bēdz, nevis domā par ieročiem.

Link to comment
Share on other sites

šobrīd, man tā liekas, šī ir vislielākā problēma runājot par šo tematu. personīgi, eju vienkārši savu ceļu, viņi redzēs, ka tu nebaidies un kontaktējoties nerubī atmazkas "es nesaprotu pa krieviski", domāju tas vēl vairāk iespaidos pretnieku. ja nu gadījumā sanāk domstarpības (ja tu darīsi tā, kā es teicu, tas ir mazāk par 20%), tad liec lietā savu prasmi mahāties ;)

btw - nemīz sist.

Edited by kaza4ok
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...