Jump to content
GIGN Forum

Vajag Ideju


Roy
 Share

Recommended Posts

Tātad man vēstures stundai vajag uzrakstīt vēstuli 1991.g. barkiāžu dalībniekam. Reku dotais teksts:

20. janvāris ? 1991. gada barikāžu aizstāvju atceres diena

1991. gada 13. janvārī Latvijas un pasaules sabiedrība uzzināja par PSRS karaspēka specvienību iebrukumu Lietuvas galvaspilsētas Viļņas televīzijas centrā. 14 cilvēki bija nogalināti un 110 ievainoti. Latvijas Tautas frontes priekšsēdētājs Dainis Īvāns aicina Latvijas iedzīvotājus aizsargāt valsts svarīgākos stratēģiskos objektus Rīgā. Sākas barikāžu dienas divu nedēļu garumā. Šī nevardarbīgās pretošanās PSRS okupācijas spēkiem un Latvijas neatkarības pretiniekiem izjauca iespējamos okupantu plānus kavēt Baltijas valstu atdalīšanos no PSRS. Šajās dienās, atceroties 1991. gada janvāra notikumus, ģimnāzisti tiek aicināti lasīt literatūru, pārrunāt ar vecākiem un paziņām, iespējams, arī barikāžu dalībniekiem, to dienu notikumus un uzrakstīt eseju ?Vēstule 1991. gada barikāžu dalībniekam?.

Parcik, kad tika uzdots šis uzdevums manis nebija skolā es nezinu, ko tajā vēstulē varētu uzrakstīt. Paprasīju lielākajai daļai no kursa un neviens no viņiem arī neko nezin.

Nelūdzu jums man neko rakstīt, bet vienkārši pasviest kādu ideju, ko tur varētu uzrakstīt...

Link to comment
Share on other sites

Parcik, kad tika uzdots šis uzdevums manis nebija skolā es nezinu, ko tajā vēstulē varētu uzrakstīt. Paprasīju lielākajai daļai no kursa un neviens no viņiem arī neko nezin.

Nelūdzu jums man neko rakstīt, bet vienkārši pasviest kādu ideju, ko tur varētu uzrakstīt...

Kada veida, macoties pamatskola, tu vareeji "Paprasīt lielākajai daļai no kursa" XD XD

Link to comment
Share on other sites

Arodpamatskola?

BoyChoppingWood.jpg

EDIT: QUOTE(QuikStar @ Jan 22 2009, 16:25) *

Kada veida, macoties pamatskola, tu vareeji "Paprasīt lielākajai daļai no kursa" XD.gif XD.gif

Bilde, protams, ir forša, bet kur jūs rāvāt, ka tā ir pamatskola?
Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...