Jump to content
GIGN Forum

Par Bezvada Pelēm


Ducatii
 Share

Recommended Posts

Mēģinu atrast sev kādu jaunu, labu pelīti, bet cik skatos, lielākā daļa ir bezvada. Atceros ka pirms kādiem 5 gadiem man bija viena bezvada pele (skaitījās baigi labā), bet viņai baterijas bija jāmaina, apmēram, ik pēc trīs nedēļām.. Apskatījos vienu apskatu par Logitech VX Revolution peli (link) un tajā ieraudzīju ka viņu var uzlādēt caur usb portu (~3 minūtē).. Un tad es iedomājos, varbūt tagad visas bezvada peles var tā uzlādēt? un nevajag vairs nekādas parastās baterijas?

Link to comment
Share on other sites

Pēc manām domām bezvadu peles smird, jo bieži zūd kontakts, un spēlējot spēles, tas ļoti izbojā geimpleiju :D

Ko tu runā, ja tev pašam nav bezvadu peles.

Man ir "Logitech MX Revolotion." :)

ļoti ērta, iesaku tev MX Revolotion

MX arī skaitās labāka (vairāk pogas, funkcijas...)

Link to comment
Share on other sites

Aj aj aj, cik mēs esam slinki :). Laigan, ja mēs tādi nebūtu tad nebūtu tik liels tehnikas progress.

Btw, noskaidro par katru peli atsevišķi vai lādējās caur usb vai arī jāliek kautkādā atsevišķā uzpariktē, tipo lādētājā. Zinu ka Logitech G9 (laikam tāds bija tas bezvadu gaming modelis) bija kautkas tamlīdzīgs un tas nebija īpaši forši un vispār tā pele samērā ātri birst nost, tākā izvairies no šī konkrētā modeļa.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...