Jump to content
GIGN Forum

Es Gribu


Recommended Posts

smiliez.de_2523.gif es jau nesaku, ka esmu, vienkarsi pec taviem postiem foruma noprotu, ka AMX tev labak nedot, bet tas lai paliek GIGN zinja, es saku ANTI wink.gifsmiliez.de_2523.gif

EDIT: pie tam pec pedeja posta izklausas itka tu pats justos par baigo reguleetaju dry.gif

Edited by -ha-
Link to comment
Share on other sites

tas jau nekas, nagli, ka tu esi ar zinaamaan anomaaliskaam novirzeem, bet tas jau nav shkjeerslis, lai tu buut visu miileets, cieniits, godaats admins. violent1.gif

labaak ej pagalmaa ar puikaam uzspeelee futbolu, nevis piemeeslo forumu, ibio.

p.s. tu esi daunis.

Link to comment
Share on other sites

tavs viedoklis neinterese pat tantei kas paardod burkaanus rigas shosejas celjmalaa... takaa vari iet piedzeet sleep.gif

Ganjau Interese... Moz Kadam Tu PATIC shock1.gif Bet Sry. Tu Man Besi... naughty.gif

smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

Beidziet vinju apcelt... vins varbut raud tagad... bet tas tiesa, ka vins ir muus labakais draugs, mes ar wormu tochna teicaam, ka vins ir vis idealakais kandidaats uz admineem, taka klokjis jums visiem puishi.... suck my dick aa un worm, koleegji, piemet vinju adminiem... tapec ka es taa teicu. smiliez.de_1343.gif

Link to comment
Share on other sites

pastities uz nacho avataru smiliez.de_2125.gif tas tikai norada uz to, ka naglijs nav iemacijies darboties pat ar photoshop un mak darboties tikai ar paint, bet par kvalitati nerunasim... zaban.gif

Edited by -ha-
Link to comment
Share on other sites

nacho - macho, kaada starpiiba... avatari vienaadi, vinjus vairs atpaziit nevar... 465.gif

Taaa nu atziistities, kurs sitam dzkinam meslus uz galvas uzgaaza? vinam acis biski arii iegazas mesli tapec nacho un macho neatskir... smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2538.gifthumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

looooooooooooooooooooooooooool

hehee

looool naglijs.... hahahaa... nacho.... cik prasts viltojums.. baac labz

srpg

p.s smiliez.de_2477.gif

p.p.s nedomaaju, ka shitais macho patiks smile.gif

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...