Jump to content
GIGN Forum

Trīs Jūrascūkas Meklē Mājas


dyversant
 Share

Recommended Posts

Mahmed, tevi ģimenē sit?

Atbilde, drošvien, būs nē.

Bet vajadzētu!!!

kaa tu uzmineji.Es esmu garigi nelidzsvarots. Dusmu uzpludaa arii tavu seju varetu noglaudit ar sava zabaka zoli. Bet tas jau tikai pa naktim. Pa naktim arii mana gjimene mani slana, kamer esmu aizmidzis no ritiem pamostos un nesaprotu kpc man sap visi sani !!

Diviit pec tam bildem spriezot istakais klauns esi tu ;)

Un man riebjas grauzeji kamji, zurkas, jurascukas, peles etc visi vinji ir vnk grauzeji ed, d1rsh un gul. Un bonus vel smaka no vienjiem nak. Un kas vel attiecas tieshi uz ne Latvijas grauzejiem ista uzdzive vinjiem sakas tieshi pa naktim.

Link to comment
Share on other sites

Nelidzsvarotiiba laikam jums iedzimta

Kaada vel smaka ? Nav nemaz tik traki :) Vnk vajag apkopt buuri nevis 3meneshus skatities uz to ka nabadzinjs brada par saviem izkarnijumiem :)

Ceru ka neviens moderators ipasi nestresos par sim quote :)

+ sito sitam topicam vajadzetu aizlikt prieksha atslegu ja ne atkal saksies bezjeedzigais spams :)

Edited by 0.7lb
Link to comment
Share on other sites

baigi treknā gaļa bebram. man ne visai.

tad jau labāk kārtīgu lauku trusi, vai pīli :)

btw dyv. man liekas, ka ir daži petstori, kas pieņem pretī dzivnieciņus. par cik jūrascūciņas maina kā zeķes, tad mby kādā veicī vajadzēs.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

ceru ka tevi mahmed kas paglaudis ar zabaka zoli - tad ari tu sedsi, grauzisi un smirdesi.. bet tas portams ir joks.. IRL diezvai tevi ir kkadas nelidzsvarotas velmes. tadu iespaidu esi radijis..

protams manas bildes ir njirdzigas,, bet es maku pasmieties arii par sevi.. un tas jau ir +234 kraanam

rusty - nekam nav jaatdd.. vinjas turpmak un pavisam mitinasies pie manis :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...