Jump to content
GIGN Forum

[atrisināts] Source Sdk


gelvis
 Share

Recommended Posts

Es jau menesi meginu noskaidrot kā man panākt gatavu Strādājošu Source sdk !

Pats pa sevi vins man strādā , bet tikaij HL2 ,bet ar vinu es nekur neliksos !!!

Visur kur esmu terejis savu laiku , es varu dabuut tikaij uz HL2 parejie neejot ...

Ar HL2 es varu taisiit mapes tikaij hl2 - source nenem pretii [un nav visas pareizaas opcijas + texturas]

,bet nemot source

a1.png

a2.png

Kautkas nestrādā - iztrūkst faili vai gameinfo.txt ar kuru itkā es tiku galā bet vienalga kautkas nav !

Vienmeer met vienu un to pasu erroru !

3.png

Esmu izmēģinājis tik daudz versijas un pacus ,ka saskaitiit nevar

Griezies tikpat forumos ...

Visur groba*nas pamācības kuras nenostrādā ...

Tad kāds ,kas zin - stāstas kā to pareizi izdarīt Latviešu valodā ...

Nav man STEAM , neorginalais/ie

---------

Tai pašā laikā es domāju nopirkt Steam , bet es baidos ,ka veltigi iztereesu naudu

+ Kuras spēles konkrēti jāpērk -> kā vau pārliecināties ,ka es nopirgdams neiegrābšos un varēšu uzinstelēt strādajošu SOURCE sdk ... ???

Būšu nāvīgi pateicīgs tam ,kas spēs man palīdzēt vai noņemties ar mani caur PM !!! [pat nevarat iedomāties]

Edited by gelvis
Link to comment
Share on other sites

Ir ! veci man izdevaaas ! esmu dziiivs pieraadijums tam ,ka ir iespejams neprekot nevienu speli , nekadus steap utt !

Man izdevaas ! parbaudiju viss iet ! mapes nem pretii css !!! vis ir idealak ka var gribeet ! nekad neesu juties pacilaataaak ! tik reali ! tas ir iespejams !

Vincister tev tomer nebija taisniiba ! navb jatere nauda lai sitas joks sanaaaktu !

MAN IR SOURCE SDK !!!!!! YEEEEEEEE

es nnesu skops ! es padaliisos ka man viss sanaaca ! tuvaskajaa laika uztaisiisu topiku ! bet nu gan es taisisu mapi !!! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...