Jump to content
GIGN Forum

Kas Tev Tagad Skan?


cash^
 Share

Recommended Posts

  • Replies 461
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Alesha Dixon - Breathe Slow.mp3
Link to comment
Share on other sites

ārprāts, cik šitais topiks ir neinteresants :) visādi woxeNi un aar4iji, minds arī un CO (shame on you, phē!) katru dienu pa vairākiem postiem šeit iedirš ar vienu, divām dziesmām. un ko man tas izsaka? ne jūs parādat žanru, ne arī neiemetat kādu linku kur paklausīties, ne sūda. domā man baigi kaut ko izsaka vārds Alesha Dixon un uzreiz tulīt es jozīšu iekš dc++ kačāt to dziesmu, fcuk oyu. piedod, bet nu tas bij pēdējais posts, bet protams šo varētu attiecināt uz pārējiem līdzīgajiem.

bļe man pat tā īsti negribās dalīties ar to, kas man te skan, jo te jau ir tāda huiņa palaista, ka besī. bet labi, tēja un magoņbarankas mani nomierināja, un tad nu tā. tieši šobrīd uz doto brīdi man skan

. pati grupa ir baigi foršā, man pat ir vairākas viņu dziesmas (kas ir kinda cool), nu angļu grupa, būtība spēlē īstā britu stiliņā (dievinu šāda tipa mūzika), mūzikas žanrs es teiktu ka nu indie pop/roks, visai savdabīgs - independent ir superīstākais vārds. dziesma beidzās :(

ooo nākošā dziesma -

. Kičīgs gabaliņš, tāds jestrs, bet ne pārāk. ir labs. grupa pati no Amerikas, viņu myspace lapā pie genre ir rakstīts Indie / Rock / Garage :thumbsup:

un tad nu trešā dziesma, ar ko padalīšos būs The Zutons - Valerie. bļē tik labs mmm, tēja arī joprojām mani silda. grupa no Liverpūles un šķiet vairs nekas nav jāpiebilsts. britu roks khe.

aj nu es nevaru tā, es vēl playlistā ieraudzīju

. Klips baigi foršais, varu derēt, ka viņā milzumliels darbs ieguldīts. un atkal tie angļi :) indie rock, alternative rock.

p.s. ja kādam ir vēlme pēc kādas no šīm dziesmām, dod ziņu, atsūtīšu.

p.s.s. ja patīk šāda veida mūzika, tad varu ieteikt divus radio kanālus:

NME radio (Anglija, Mančestera)

Indie Rock - S K Y FM (Anglija)

Link to comment
Share on other sites

Izlasīju visu clo? postu, un pilnīgi piekrītu viņam, Jā atzīstu, ka te ir daži mani posti, bet te uzrodos ļoti reti, jo negribu noraut warnu, ko esmu norāvis šinī topikā dēļ, savas stulbības.

Tātad, pēdējā, laikā to vien daru, kā klausos grupu FALL OUT BOY, šī grupa, ir perfekta, kā arī viņu dziesmas ir pefektas, angļu valodā, projekts, mutiski stāstīt, vajadzēja, par brīvo tēmu, un izvēlējos FOB, un dabūju 9, grupa ir Pop-punk, Punk-rock, emo, stilā.

Runājot, par viņu dziesmām. Pēdējais albūms ir ''Follie a Deux'', kas izgāja 16. decembrī 2008.gadā.

Tur es klausos, visas dziesmas no viņiem, bet man mīļākais, favorītu tops. Ir sekojoš:

1.

2.

3. Fall Out Boy - Sugar Were Going' Down

Nu protams, man patīk visas dziesmas, bet šīs es katru dienu noklausos, vissvairāk. Runājot par live uzstāšanos, jā kā YouTubē, var lasīt komentārus, kur visi saka, ka dzīvajā, skaņa ir pretīgi, nu piekrītu, bet nu, tik un tā patīk

FOB 4ewer !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Clo ko tu te gudri dirs tagad.

Kur tu man te redzi vairāku postus dienā?

Pārdod kompi,nopērc brilles un paskaties ka topika noteikumos rakstīts.

Uzrakstīju vienkārši kas skan tagad un uzskatu ka šāds topiks ir vairāk domāts nevis lai tu ieraudzītu kas man skan,bet vairāk kā mūzikas ieteikšana.

Linku nemetu jo ja interesē,tad pats nokačā vai sameklē.

Nu labi pa žanriem vari man piekasīties jo praktiski vairs nelieku.

Un par šo dziesmu pat nezinu kas šis varētu būt pa žanru.

Tādēļ neko gudru tu šeit neiekakāji.

Bet par šo man var mierīgi uzrīdīt niknu vārnu tāpēc

principa pēc uzrakstīšu to kas skan.

Biggie Smalls - Juicy (hiphop/rap) (apmierināts?)

Billy Talent - Fallen Leaves.

Link to comment
Share on other sites

Un par šo dziesmu pat nezinu kas šis varētu būt pa žanru.

[/b]

es aizškirstīju līdz 12 lpp sākot no pēdējās un katrā lapā ir 1, 2 tavi posti kuri IR BEZ JĒGAS LOL! bet, ja tu būtu lasījis uzmanīgāk to, ko rakstu es, tad saprastu, ka mana mērķa auditorija nebiji tikai tu (nebūsi šoreiz tas izredzētais), tu tikai patrāpijies acīs, nu piedod man lūdzu, ja vari!!!

ā un topika noteikumi? citēju:

" * max 3 dziesmas vienā postā

* katrai dziesmai klāt pierakstīts stils (ļoti vēlams)

* ne biežāk kā viens posts vienā dienā

* dziesmu nosaukumi bieži neatkārtojas

* nekāds spams/komentāri "

un ja gadījumā tu man grasies dirst virsū par tiem komentāriem tad zini, šis mans posts nevienam netraucēja un pēc tam vēl pat nāca labas atsauksmes

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...