Jump to content
GIGN Forum

Kā Uztaisīt Serveri?


Desperados
 Share

Recommended Posts

es tev ieteiktu pazvanit provaiderim un palugt ip dekoderi... austrijaa shis pakalpojums ir pieejams jau kopsh 2000. gada, bet kaa mes visi zinam, austrija ir tehnologjijas magnaats - tatad - es... domaaju... varetu but ka tiksi sveikaa ar simbolisku samaksu

protams sliktak ir tad, ja nepiecieshami vairaki ip dekoderi, jo tad var rastiest savietojamibas problemas. ja tu dzivotu austrijaa, tad shada problema nerastos. dry.gif

visticamak tev deretu shis te variants, tas ir pietiekami leets:

user posted image

bet protams ja tu gribi kvalitativi dekodeet ip, tad tev bus vajadzigs shis:

user posted image

atceries, lai tu dabutu dekoderi tev OBLIGATI jaaizpilda shii forma (vai kaut kas liidziigs):

user posted image

Lieta taada ka muusdienaas dekoderus nevienam taapat nedod jo tas ir speeciigs ierocis zinaataaju (hackeru) rokaas. Saproti?

Ceru ka tev viss sanaaks, ja veel kaadas probleemas droshi raxti! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

TnX biggrin.gif piezvaniiju adminam interneta vins teica ka es pizdi dabuusu ja kauko taadu dariisu smile.gifsmiliez.de_2524.gif

nu redzi. Puisis neko nav maaciijies no Austrijas koleegjiem un nepavisam nav informeets par Latvijas likumdoshanu. Es tev ieteiktu pazvaniit vinjam veelreiz un apvaicaaties vai vinsh ir informeets, ka neljaujot tev nodarboties ar ip atkodeeshanu vinsh paarkaapj tavas cilveektiesiibas un par to ir paredzeets administratiivs sods 20-50ls apmeeraa.

Link to comment
Share on other sites

starp citu, jaunaja LR Likumdosanas panta nr. 171 par telekomunikaciju pakalpojumu sniedzeju klientu tiesibam skaidri un gaishi stav rakstiits, ka administratoriem jakode/jaatkode IP pec klienta pieprasijuma... un pie tam veel cilveektiesiibas... karoche, ja vinsh saka ka pizdi tev dos, tad tu vari mierigi vinam draudet ar tiesu, ka vinju ietupinasi un vel pikji norausi! smile.gifsmile.gif shis noteikti nomiiziis !!! smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...