Jump to content
GIGN Forum

Datoru Lietpratejiem


Ducatii
 Share

Recommended Posts

Pats no datorlietam saprotu ljoti maz, tapec ceru, ka sheit atradisies kads, kas ir gudrs pc lietaas.

Rakstu ne no sava kompja, jo pec tam kad maajai izsita korkjus, vairs nevaru ieslegt savu datoru. kad sledzu ieksa, vins aiziet liidz windows uzrakstam un pec tam restartejas.

Taa jau ieprieksh ir bijis, toreiz paarinstaleju windows un viss bija ok. Bet tagad kad meginu to izdariit

man raada:

Boot from CD :

Disk boot failure, insert system disk and press enter

Bios konfiguracija ir uzlikts lai saak ar cd drive

(shis ir mazs pielikums, kas varbut varetu palidzet izdomat risinajumu)

Pirms kada laika ta pat vien gribeju uzinstalet windows xp pro versiju , neatceros kapec, bet taa arii neizdevas to izdariit. No taa laika, kad sledzu datoru man jaizvelas starp divaam iespejam:

Microsoft wincows xp pro (uzspiezhot uz shii man iesledzas dators un viss ir normaali)

Microsoft windows xp pro setup (uzspiezhot uz shitaa man paraadas ka nevar palaist instalaciju, jo ir bojaats vai truukst shis fails <windows root>/system32/hall.dll. )

Ir kadas idejas kaa ieslegt datoru ?

p.s. atvainojos par garumzimem.

p.s.s. butu ljoti pateicigs, ja shaja topika netiktu piemineets vards google!

Edited by .em^
Pārvietoju tavu topiku uz atbilstošo sadaļu!
Link to comment
Share on other sites

Boot from CD:

Disk boot failure, insert system disk and press enter

Šo uzrakstu rāda, ja cietais disks ir tukšs, vai tajā nav ieinstalēta OS.

Man pat ir bijis tā, ka pēc restarta tas uzraksts rādas,

un uz brīdi izslēdzot datoru, uzraksts pazūd, un viss atkal čotka.

Pamēģini datoru ieslēgt ar iekšā ieliktu disku, no kura instalēja WINDOWS.

Master boot record ieskrapets kad elektriba atsledzas, galvinjas piespiedas klaat pie diska plates un ieskrapeja.. vai arii ar elektromagnetisko lauku izdzesa informaciju

I am experiencing a similar problem and I will share with you what I've discovered thus far.

A) this problem may have occured if you are upgrading from a previous installation of win98

B) you had a previous installation of win ME, or 2000

The problem is perhaps your Main Board (MB) is trying to boot one of those previous versions of windows and not your win XP. I am currently in email contact with an MSI rep (my MB manufacturer) to resolve this issue and will post the final solution.

PS.
You should also make sure that your boot order is CD 1st 2nd HHD, 3rd Floppy. The reason is because if your HHD should fail or become corrupted, you can insert the OS disk and do a recovery on the HHD. You cannot do that if your HHD is set to boot first. You'll be locked into a rock and a hard place.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...