Jump to content
GIGN Forum

Telefons


Fake^
 Share

Recommended Posts

Esmu dažus paspaidījis, visi vienlīdz lielas huiņas. Tačskrīns ir lēns un visai negribīgi reaģē. Skaties, ka nenožēlo pēc tam iztērēto naudu. Labākais iPhone pakaļdarinājums ir SciPhone i68+. No neta veikaliem pirkt jaunus nav jēgas. Nenormāls uzcenojums (līdz 3x). Labāk tad jau ebay'ā pasūtīt.

http://www.ss.lv/lv/electronics/phones/mob...gSeF4belM=.html

http://www.ss.lv/lv/electronics/phones/mob...gSeF4belM=.html

edit: ep1dem1c, tur ir uzcenojums x2.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Vai tad tas nav Nokia N96?

ahahahahahahaha, dienas teksta vērts. Prosta FAIL!

tu droši šinī topikā vari vairs neko nerakstīt, tāpatās tu neko jēdzīgu ieteikt nevarēsi.

P.S. Iphone ir Mac un Mac ir sūds.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Beidzot es varu neteikt, kad biju turējis rokā vai kā man draugs teica utt Pašam ir iphons un neko elektroniski labāku nēsmu redzējis, izmantojis utt. Pagaidām viņam nav nekas tāds kas man traucētu vai nepatiktu....

a kam vajag kkādu videocallu kursh latvijā neko nedod latvijā ar mazo l

Link to comment
Share on other sites

iphoni ir kakas, viņi jau maksājot zem 200, kjip dzirdeeju.

bet par tēmu ... ja tev tieši vajag vnk tā lai naudu iztērētu tad njem , piemēram, ko RJ parādija, bet ja tiešām ir tāka gribi pagarināt krānu, nu lai nevienam zināmam cilvēkam nav tāds telefons, tad iesaku, protams ja ir iespēja, aizbrauc uz kādu izstādi, vai arī meklē pa google concept vai kā viņus sauc, kjip kurš ir tikai pāris tādi telefoni uz world, nu tad tik vienojies par cenu un ņem ciet.

Link to comment
Share on other sites

Es jau zināju, ka šis gads nebūs izņēmums un bez stulbuma neiztiks =]

HTC Touch Diamond ir kaka, gliemezis konkrēts.

Fake tev ir 750ls, praktiski tajā summā sanāk 2 labi telefoni, tak aizej nopērc vienu un ja nepatiks aiziesi nopirksi citu, kur problēma? Pīkis tak kā spaļu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...