Jump to content
GIGN Forum

Boksa Klubs


MADKILL
 Share

Recommended Posts

Viens ir Baznīcas ielā netālu no Baznīcas un Lāčplēša krusta. It kā esot labs, bet pats neesmu tajā trenējies. Man tur praktizējās viens čoms.

Otrs ir starp Hanzas videni un Arēnu Rīga. Tur uz Skanstes ielas ir tāds noplucis sporta komplekss. Skaitās Aloiza Blonska boksa klubs un laikam Rīgas Sporta skola. Neesmu gan pāris gadus treniņus apmeklējis, bet domāju, ka tur viss ir saglabājies. Pirms kādiem 3 vai 4 gadiem maksāja 10ls mēnesī + treneris var dabūt lētāku ekipējumu, kā tas ir veikalos. Treneri sauc Vitja. :)

Vēl laikam kaut kur uz Lāčplēša ielas Čakenes virzienā kaut kas bija un Maskavas ielas rajonā. Sīkāk par tiem neko nezinu.

Link to comment
Share on other sites

LOL, tev taisnība, tas ir Tumiņa klubs. Kaut kādā prāta aptumsuma brīdī rakstīju. :) Trenažieru zāles tur nav, tur otrajā stāvā ir kaut kādi smagumi, ko pacilāt un un stieņi, kur pievilkties. Nekāda īpašā kačoku atribūtika tur nav.

Link to comment
Share on other sites

Ja man kaut kas būtu jāiesaka, tad tas noteikti būtu "Budo". Pats tur 11 gadus nogāju kikboksā (k1 - full contact). Toreiz trenažieru zāles tur gan nebija, nezinu kā tagad.

Tas atrodas vecajās, labajās VEF telpās, brīvības ielā, pie gaisa tilta.

Link to comment
Share on other sites

XID Vefs atkrīt.

Tici man, ieraugot to ēku tev pat iekšā negribēsies iet, pats netālu no turienes dzīvoju.

Vēl ir RVT Boksa klubs Lomonosova ielā, kas ir turpat netālu no Alvja pieminētās Maskavas ielas.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Xid, kā treneri saua? Daudz krieviņi? Jau kādu ilgāku laiku gribēj uz kādu cīņas sportu pāriet ( tā, formu saglabāt, rokas/kājas norūdīt ), nezinu, kur iet. Varbūt vari rīgas klubus uzskaitīt (centra rajonā) ? Un cik tajā Budo maksāja? Treneris nav kaut kāds atsaldenis?

ā un par to boksa klubu pie hanzas - pirms pāris gadiem bij aizgājis, treneris tāds baigi pavecs, izskatījās, ka nekam daudz uzmanību nepievērš.

Link to comment
Share on other sites

ā un par to boksa klubu pie hanzas - pirms pāris gadiem bij aizgājis, treneris tāds baigi pavecs, izskatījās, ka nekam daudz uzmanību nepievērš.

Tas vecais treneris ir jau savu galvu atsitis. Viņš trenē orajā stāvā, kur trenējas arī boksa federācijas pro bokseri. Pirmajā stāvā ir pajauns treneris (viņam kaut kas pāri 40 gadiem laikam), kas trenē tieši jaunos, bet e tikai. Tam trenerim nav nekādas vainas un tu viņam pats vari pateikt, kā tu gribi trenēties, tā arī tevi trenēs. Treniņi gan visiem vienādi, bet attiecībā uz sparingiem un papildus skriešanu vai svariem, viņš ņems vērā tavas paša vēlmes. Ja gribēsi iet uz sacensībām utt., tad tevi padzenās vairāk, bet ja priekš sevis tikai trenēsies, tad defaultā treniņprogramma, kas izturību, lokanību, reakciju un spēku uzdzen vairāk kā jebkura kačalka. Priekš izskata muskuļus vari pakačāt papildus trenažieru zālē, ja ir tāda baigā vēlēšanās.

Link to comment
Share on other sites

Man klasesbiedrs trennējās tajā rvt boksa klubā un nesūdzās, džekam viss itkā patīk un rezultāti arī ir diezgan pamanāmi pēc trim mēnešiem.

Nezinu cik jāmaksā, un kurās dienās, bet sīkāk es varēšu uzzināt tikai pēc brīvlaika.

Link to comment
Share on other sites

Tumiņa klubā uz treniņiem var iet kaut vai katru dienu. Es gāju kādas 3 vai 4 reizes nedēļā. Arī laikus varēja izvēlēties... kādas divas grupas bija - vieni nāca 18:00 un nākamie uz 20:00 laikam, bet sīkāk jau vari uz vietas noskaidrot. Treneris ļauj arī pasēdēt malā un paskatīties treniņa gaitu, ja tu gribi redzēt, kā tur viss notiekās pirms izlem.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...