Jump to content
GIGN Forum

Sa.p_maza


kuusinja
 Share

Recommended Posts

diezgan liels online time & stuff. admini ir pietiekoši & stuff. serverī admini ķer čīterus & stuff. kāds dirsā 47 48 protokols & stuff.

demo nevaru noskatīties deļ protokoliem , bet čiti redzami ir ļoti labi. kā arī admini kas neko nedara. (kārtējo reizi)

šitajā demo varētu būt , ka viņš jau nobijies un spēlē neuzkrītošām kautgan bija super momenti un Atamans arī teica , ka nav labi. bet vot šitajā demo nevar nepamanīt. gan jau visās pārējās arī. pēctam ielikšu nākošo mapi de_aztec , kur arī var skaidri redzēt čitus. viņš pirmais sāka bļaut ka man WH. un es piedāvāju abpusēju POV ierakstu no kā viņš protams atteicās.

Un kas par protokoliem un kā man tagad skatīties demkas ?

Neliku "Aizmukušie čīteri" sadaļā , jo viņš jau nav aizmucis , viņu vienkārši neviens nebano.

Link to comment
Share on other sites

aha , tikko speeleeju cs_estete , servii bija paris admini un pris chiteri :D rezultaataa nobanoja mani par to ka pateicu adminam "pimpis" , darekam. vienkarshi nevareju iztureet vairs ka neko nedara. saprotu tos njuubus kas visas mapes garumaa bljaustaas uz normaliem speletajiem bet sheit tiesham nagla shaava :) demo pievienshu kad beigsies mape :)

edit : demo http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2008-12-21...2-cs_estate.zip

pieverst uzmanibu nickam "eto ja_sviestmaize".

Edited by muskuljainais
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...