Jump to content
GIGN Forum

Ejam Pec Eglites


dyversant
 Share

Recommended Posts

tatad.. pimpis galvaaa .. bljin.. ne pohas.. bet tam nav nozimes. vardu sakot ideja ir par kopigu braukshanu pec egliites.. ir zinamas man vietas ar smukam eglitem.. ne ipasi lielam bet formigaam un superiigam. ja cilvekiem pieciem buus vlme varam uzriikot ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu ja 5 iesaistas visa shaja pasakuma tad nav tik traki, bet ja kada 20 chalji aiziet un iztira mezu viena vieta(nu es domaju ka runaji par cirshanu nevis veikalu)tad varetu palikt smuks tukshums. Kada doma jums varetu but par transportu kur sabazt visas tas egles ? Tur jau normals businsh janem.

Lai labi meklejas :)

Link to comment
Share on other sites

labi, ka ziemā mežš deg sliktāk :thumbsup:

vajag Tv piesaistīt, kā teiksim 20 cilveki ar cirvjiem rokās iet pēc pilsonim pienākošās eglītes valsts mežā :)

Vajag vēl tādu siekalu pielīmēt lidz zemei un uzvilkt vaļinkas, pižikus, pufaikas :)

Link to comment
Share on other sites

nav jau runa par izdeviigumu, bet par kartejo iespeeju satikties un pachillot :)

Ja nemaldos, tad drīkst cirst egles tikai valsts mežā, kas ir tālāk kā 50km no Rīgas, jācērt grāvjos, zem elektrolīnijām, un egles stumbra diametrs nedrīkst pārsniegt 12cm pie pašas zemes. Varbūt, ka es pat uz to varētu parakstīties, ja man mašīnā vēl kāds pieteiktos līdzi un piemestu benzīnam. :)

Link to comment
Share on other sites

fufelis.. pagajusho gadu uz dzhipa jumta satilpa 32 egles no mums 4.. \

ne jau pardoshanai bet ta tiiri aivedu kaiminjtantiitem kuram nav speka egliiti sagadat.. 4 notirgojam lai benzina izdevumi butu atpakalj.. nu labi 3 dalja izdevumu..

a taaa..

var jau but ka kadam ir zinama labaka vieta.. nestridos.. bet tur ir tada tiiri eglju audze.

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

Njā, citiem nemaz nevaig, nekur iet tur pat katru gadu izvelk kkur no skapjiem mākslīgo egli, un uzspušķo.. :D

Pēc mana uzskata tas galīgi nau tas, labāk dabīgu egli, nekā kkādu mākslīgo, bet tas tā..

Te pat uz tirgu var iecelt, bet tādas normāli sālīgas cenas, labāk jau aiziet uz mežu un nocirst kādā grāvmalē! ;)

Edited by SweeTy
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...