Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vispaar jaa, bet man vergoshana izpaudaas ar galdu paneesaashanu un griidas kraasoshanu. Nobeidzot kraasoshanu es iechekoju ka kaut kaadas mantas esmu atstaajis klasee uz galda. Veicot akrobaata cieniigus leecientrikus nokljuvu liidz galdam. Un tas dzhekinsh ar kopaa tur njeemos bija rispaktablais keekss kuram toreiz veel bija gari mati un kursh veel toreiz dzeera alu. Peecaak kljuvaam labi draugi happy.gif

vai nav skaisti? happy.gif

Link to comment
Share on other sites

vispaar jaa, bet man vergoshana izpaudaas ar galdu paneesaashanu un griidas kraasoshanu. Nobeidzot kraasoshanu es iechekoju ka kaut kaadas mantas esmu atstaajis klasee uz galda. Veicot akrobaata cieniigus leecientrikus nokljuvu liidz galdam. Un tas dzhekinsh ar kopaa tur njeemos bija rispaktablais keekss kuram toreiz veel bija gari mati un kursh veel toreiz dzeera alu. Peecaak kljuvaam labi draugi happy.gif

vai nav skaisti? happy.gif

Ideaali eusa_clap.gif

Nu vispaar, saakums izskatiijaas ceriigs, kad mani ar 1 manas klases friiku pielika pie galdu neesaashanas. Tachu mees neticami aatri tos galdus tur izneesaajaam, taadeelj beigaas pielika pie sienu mazgaashanas, kas gan aatri apriebaas un tas laiks tika pavadiits nedaudz "paarkaartojot" maajturiibas uchuka kabinetu un "paliidzot" vienam dzhekam paarkraasot vinja kabineta griidu (un ne tikai). Peec tam, kad aizgaajaam atpakalj paskatiities, kaa visi paareejie berzh sienas, atnaaca taa vecene, kas muus visus izriikoja un teica, ka maz esam nomazgaajushi un laikam kaads buus nohaltuureejis. Es, kaa jau godiigs cilveeks buudams, pieteicos atrast shos nelieshus, jo taisniibai tak jaabuut.

Link to comment
Share on other sites

vispaar jaa, bet man vergoshana izpaudaas ar galdu paneesaashanu un griidas kraasoshanu. Nobeidzot kraasoshanu es iechekoju ka kaut kaadas mantas esmu atstaajis klasee uz galda. Veicot akrobaata cieniigus leecientrikus nokljuvu liidz galdam. Un tas dzhekinsh ar kopaa tur njeemos bija rispaktablais keekss kuram toreiz veel bija gari mati un kursh veel toreiz dzeera alu. Peecaak kljuvaam labi draugi happy.gif

vai nav skaisti? happy.gif

jaa...tikai zheel ,ka shogad vai paagaajushogad tas shits tika aizliegts ar likumu evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

oo, tas noziimee, ka es savu skolu varu iesuudzeet tiesaa par leetaa (bezmaksas) darbaspeeka izmantoshanu? biggrin.gif

nee. Pieraadi ,ka tu to nedariiji briivpraatiigi

Link to comment
Share on other sites

a btw, ja jau tas pasaakums ir ar likumu aizliegts, tad es varu neiet turpmaakaas 2 dienas ja negribu?

zets rait .Tikai es negaranteeju ,ka pret tevi nemainiisies attieksme no skolas vadiibas cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

zets rait .Tikai es negaranteeju ,ka pret tevi nemainiisies attieksme no skolas vadiibas cool2.gif

Piedirst skolas vadiibu cool2.gif

Taapat vinji mani miilees un godaas un cieniis muuzhu muuzhos. aamen. cool2.gif

Aizieshu tik 1dien iedot lai pasi nokopee un aiznesiishu un anketu un tad cya till september smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...