Jump to content
GIGN Forum

No-won Crack


Recommended Posts

Man ir problēma, kurā, ceru, varēsiet palīdzēt! Es uztaisīju CS 1.6 serveri, viss itkā gāja ok, pats piejoinoties varēju, bet, kad citu i-neta provideru klienti mēģina ieiet serverī, viņiem parāda ''LAN servers are restricted to local clients (class C).'' Man liekas, ka par tāda errora neparādīšanos rūpējas NO-WON crack. To es arī itkā uzinstalēju- OS man ir WinXP, paņēmu method S, norādīju failu, aizstāju apakšējo rindu ar ''LAN servers are restricted to local clients (class C).'', noņēmu ķeksi no ''strict search'', un tad ir jāizvēlās no 7 variantiem: 295251, 357164, 364448, 364502, 572559, 609491 vai 1054263. Kuru no tiem ņemt? Vienreiz paņēmu augšējo (295251), otrreiz apakšējo(1054263), bet serverim joprojām nevar pievienoties. Ja kāds ir taisījis crackotu serveri vai zin, kā cracku uzlikt, vai var palīdzēt? Būtu ļoti pateicīgs! Jau iepriekš paldies. Peace

Link to comment
Share on other sites

ja tev ir penis - pamēģini šo

diezvai dry.gif vinsh tak teica ka windoze xp nevis leenox ir

cik atceros es uz haljavu mekleju to ciparu ieksh kraka... pameginaju paaris variantus, lidz beidzot viens izradijaas ejosh... gl mekleejot

Link to comment
Share on other sites

ir tads joks ka tu nevari crackot jau uzcrackotu hlsw.dll failu... ja tev viens skaitlis neiet, nakamreiz kad cracko jaizmanto ir originalais dll fails nevis jau sapistais

A pats ko raksti? smile.gif kāds tur hlsw.dll .. vai nava swds.dll ? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
ir tads joks ka tu nevari crackot jau uzcrackotu hlsw.dll failu... ja tev viens skaitlis neiet, nakamreiz kad cracko jaizmanto ir originalais dll fails nevis jau sapistais

tieshaam liels paldies tikko pats shito prasiiju

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Man ir tada problema, ka es tikai tagad taisu serveri un veicais NoWON links vairs neiet. Kads var pateikt kur var nokačāt NoWON?

:slap: paskaties, kurā gadā šī tēma ir veidota. Tagad jau labu laiku visi izmanto dproto.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...