Jump to content
GIGN Forum

Ir Kads?


Seen
 Share

Recommended Posts

un galvenais ka vinsh lasa manus postus un saprot to ka ir aplauzies :)

wow.. man ir 3 posti ar kljuudam... parsvara jau cilvekiem ir dots vairak par tukshumu galvaa lai macetu izlasit ari kljudainus postus.. un nedomaju ka cilveks kursh ir bijis 8 gadus labakais latvieshu valodaa skola kura ir bijusi vienmer latvijas top 5 varetu nezinat LV

Link to comment
Share on other sites

visu iepriekš drukāto nelasiju.

Man kādiem 3 cilvēkiem ir iesaukas uz rokām uztetuvētas (ko arī pats taisīšu kad būs 21 or 18 tad manīs) protams nejau kautkāda 1reizeja iesauka, bet tos džekus tā jau sauc kādus 10 gadus x]

tad vel same (var arī vārdu) uz kakla tetuvēt, nepārāk lielu, nu apm 1sērkociņu paciņas lielumā....

Tad var pietetuvēt mazu asaru zem acs (istenībā viņa nav uzkrītoša kautgan man tā likās) p.s tas nenozimē kad tu esi vārgulis or smt x] vsp tā bija kkādas bandas zīme 70os. x]

Uz muguras var tetuvēt kautko kam tu piederi or uzkati par savu lielu dzīves sastāvdaļu [iznemot cs tas būtu stulbi :D ] piem:

pār lāpstiņam Latvija un zem uzraksta kkāds rīgas or citas pilsētas skats [tornis or smt pox kkas]

vel ir daudz un dažādi kas ir diesko orģināli un nav visiem [vsp maz jo es vnk domāju kas man pagaidām aktuāli ir, jo pats domāju pēc paris gadiem tetuvēties] vel cilvēki (ja ir ticigi) mēdz uz krūtīm or pleca tetovēt krustus x] (tikai ne sievietes tas gan būtu pretīgi :/] padomā ar galvu kas tev ir aktuāls un ko tu uzkati par tik vērtīgu dzivē kad gribētu tetuvēt uz visu mūžu [lai tā nav tikai jaunības aktualitāte]

Link to comment
Share on other sites

nu par maniem nākotnes plāniem ja nekas nemainīsies un to visu apsveros arī palikšu pie tā!

kakls: uz kreisās puses uzraksts "tommy G"

aizmugurē uz kakla : 3 kīniešu simboli "Drosme, gudrība, spēks"

labā roka : no locītavas līdz plecam vīsies tāds kā pūķis (senais ķīnas nevis no filmām x] ir atšķirība.

Uz muguras, kā jau patriotam : "Latvia" un lejā pilsētas skats ar visiem 3 baznīcas torņiem

uz kreisās krūts : krusts kuru apvij čūska.

pagaidām domas ir šādas prieks sevis, bet nu kad nāks tuvāk 21 tad arī manīs kas kā x]

Link to comment
Share on other sites

Lašara esi tu ;]

Kur tu redzi k-ko no kjinieshiem ? Ej pastaipi savu pinciiti tolete un neraksti shaja topika!

dyversant tieshi to pashu gribeju teikt... masas viirs stastija ko katrs nozime :D

bija agrak doma zvaigznes uz krutim tetovet :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...