Jump to content
GIGN Forum

Acess Tf2


Recommended Posts

Čau.

Gribētu ,lai man piešķir tiesības gign tf2.Spēlēju ar niku ziepes, ja kāds nepazīst ,tad csā esmu sastopams ,kā Empty. Pārsvarā spēlēju pa vakariem,kad ir laiks un gribēšana. Gribētu iegūt standarta paku gag/vote/ban/kick.

Vote - Patīk spēlēt savādākas kartes (gravelpit,hydro). Btw, viens no iemesliem ,kāpēc nespēlēju bieži gignā ir dēļ nemainīgā dustbowl.

Gag - Atvēsināt ,iesilušos kadrus,kuri kliedz pa mic,lamājas utt.

Kick - Atvēsināt tos ,kuri nesaprot ,kas ir gag.

Ban - Praktiski šai komandai bieža pielietojama nav ,taču ik pa laikam tiek manīti kadri ar speed hack un citiem brīnumiem.

Link to comment
Share on other sites

1. Admins, kurš tevi iesaka?

2. Serverī redzējis esmu, bet ļoti maz. Un cilvēki, kuri tur pavada vairāk laiku par mani, saka, ka nav tevi redzējuši.

3. Gag ir čatam, mute ir mic.

4. Votemap var dot tiem, kuri respektē citus adminus, kuri ir serverī, un bez to ziņas paši nemaina kartes. Kā būs ar tevi?

Link to comment
Share on other sites

Labi pa punktiem.

Admini ,kuri mani pazīst? Uhm ,Tf2 diez vai kāds, jo gign tf2 to adminu kaut kā pamaz (viens no iemesliem ,kāpēc uzbliezu šo topiku) mani pazīst macho,Jurko irl kaut gan sen nav satikti.

Ja tā konkrēt iekš gign tf2 neesmu bieži kā jau teicu,tikai dēļ dustbowl.Piekritīsi,ka spēlēt 2h vienu to pašu kaut kā nav forši?Ja ir cita karte,tad ienākam ar Moridin|Coplin aka Sharpshooter.

Spēlēju citos serveros tf2,bet kaut kā tomēr ir pierasts bija spēlēt gign(cs) jau kopš 03-04gada.

Par votemap.Es esmu jau kādus 2g csā admins un kaut kā neviens nav īpaši sūdzējies.

Edited by EmptyZiepes
Link to comment
Share on other sites

Es gan domāju, ka viņam var dot. Lai gan man pohuj, es gignā nespēlēju :D

Gignā jau tāpat spēlē kaut kādi mistiskie ārzemju džeki un neregulāra spēlētāju pačka. Emptijs tomēr pieaudzis džeks, saprātīgs, huiņu netaisīs un es čota nespēju iedomāties rastija megaiemeslu, kāpēc viņam nevajadzētu kaut ko dot.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...