Jump to content
GIGN Forum

Bans


uyinaators
 Share

Recommended Posts

nu patiesiiba man truuks vaardu lai raksturotu sho situaaciiju...bet nu paldies tev alex ka uzliki man banu ( 30.04.05 16:32, map de_inferno, iemeslis wh)

buutu es zinaajis ka man ir wh

Link to comment
Share on other sites

paldies....bet nu psc

Link to comment
Share on other sites

pareizaak sakot lai tas paliek uz tavas sirdsapzinjas.

nu katraa zinjaa tu konkreeti parsteidzies, es saprotu ka tajaa roundaa peec kura tu mani nobanoji, es izskatiijos diez gan aizdomiigs, bet tos fragus es savaacu pateicoties skanjai un logjiskais sprieshanai. un nezvai banu var likt balstoties tikai uz vienu raundu (veel pie tam njemot veera ka es taja serveri speleeju.....mmm kur tie gadi ) un man liekas, takaa tu pats esi labs speletaajs, vajadzeetu atshkjirt kursh ir 4iiters un kursh nee.

ps. man ir taadas aizdomas ka tu neesi pelniijis ban tiesiibas

Link to comment
Share on other sites

uz manas zirdsapzinjas lai paliek "ja" tu ne4itoji tev jasaprot ka tagad ir aapraac ar tiem 4iteriem katrs 3 to4 kautko salietojies ; )

un par tam ban tiesibam nu iisteniba man ll es gribeju palidzet ar 4iteru exorcismu

par to ka tu te spele ui cik gadus nu ari atvainojos ka nezinu visus vietejos nereaaljus : )

Link to comment
Share on other sites

un btw es nesaprotu kur ir problema Es sapratu ka labak nobanot kadu nevainigu neka atstat serverii 4iteri

pa cik tu ne4itoji un esi paziistams sheit tev unban uztaisija nu 10min laika

tatad kur ir problema ????!!

Link to comment
Share on other sites

un btw es nesaprotu kur ir problema Es sapratu ka labak nobanot kadu nevainigu neka atstat serverii 4iteri

ar taaadu moto tu noteikti buutu labs bende smile.gif

protams tava veelme banot 4iiterus ir apsveicama, ja nu vinja veel nebuutu tik paranoiska.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...