Jump to content
GIGN Forum

Akses At Pub


eesms
 Share

Recommended Posts

Sveiki tātad šis ir mans pieteikums uz acc !

Tātad Es šeit spelēju jau diezgan pietiekami un serverī esmu ļoti bieži iekšā, es pārsvarā serverī esmu no rīta tad kur nožabu tad atkal uzrodos uz kādiem diviem tad močīju kamēr apnīk tad spelēju vel pa nakti bieži. 5dienās tā mazāk 6dienās vakaros ļoti daudz spelēju pubā, bet savukārt 7dienās es Esmu visu dienu var teikt ! < Mana pieredze ir diezgan liela un tā ir ap pieciem gadiem ja ne pat vairāk>

Es vēlētos sekojošās tiesības!

  1. xkick(Jo Ir ļoti bieži daudz džeki kas mēģina kačāt stundas vai arī daudz plāta muti.)
  2. xslap/xslay(džeki kas aizmirst kur var noplantot bumbu vai arī kas pa ilgu kur sēž)
Tās ir nepieciešamās tiesības, bet nu domāju ka dabūšu šos flagus, jo tie ir diezgan nepieciešami.

Un es ar šito netaisos palielināt savu pincīti, bet vienkārši palidzēt ! :khehehe:

Mani stati .eesms

Rekomendētu mani : Domāju, ka kāds atradīsies :)

Reg niks (.eesms)

Edited by eesms
Link to comment
Share on other sites

es varētu būt tas, kurš rekomendē .eesmu :)

kāpēc?

1kārt - spēlē ļoti ilgi gign, jo sāka kopā ar manīm zem tagad x.cOn

2kārt - spēlē aktīvi, paskatoties statos var redzēt, ka tiek spēlet no rīta, pa dienu, vakaros uz vairākām stundām.

3kārt - pubertātes vecums sen garām, tā ka tas pa pincīti vien būs taisnība

4kārt - patīkams cilvēks

5kārt - viņu parasti tīri ātri novāc, tā ka tiks normāli padauzīt kārtības ruļļa pārkāpējus.

Link to comment
Share on other sites

Ļoti bieži uzturas serverī un nekad nav iespiedies atmiņā kā kāds no tiem, kuru vajag kustināt, apklusināt vai kā savādāk apspiest un liegt zināmas darbības serverī. To var saukt par daļēju rekomendāciju no manas puses. Lai gan tas nenozīmē, ka pilnībā atbalstu. Trūkst tāda lieta kā saikne ar citiem regulārajiem gign.lv apmeklētājiem, kā serverī, tā arī šeit - forumā. Tā kā esi reģistrējies tikai tagad, tad es palieku neitrāls un iesaku Tev mazliet vairāk pievērsties foruma aktivitātēm.

Link to comment
Share on other sites

nu kaut , kas slikts arii japasaka :) Foruma aktivitate very low, kas viens daudz ko iespaido. It kaa jau serveri kadrs diezgan biezi redzams, bet enimaa adminu ir gana. Varetu mok vispar cs pub serveru pieteikumus kadu laiku neizskatit kamer nav veikta lielaa tirishana.

Link to comment
Share on other sites

Nu paldies, ka rekomendēji, bet nu par to forumu es tagad reģistrējos jā, bet es būšu aktivs tagad arī sākšu kartīgi forumā tusēties !

Jo visu laiku tik spelēju kontru gign pub serverī, bet tagad arī forumā iegriezīšos ļoti bieži, un lieki tiešām netaisos spāmot šeit.

Ceru, ka man vel iedosiet akssesu :P

Link to comment
Share on other sites

Arī jā piekrītu tā jau saka, ka nav par daudz.

Bet iedomājies ja spelētu tur pilns servaks ar adminiem :P

ņā nebūtu smuki, bet nu par tēmu ceru, ka man vel iedosiet ļoti ceru

kapēc?

Esmu ļoti aktīvs tieši pub serverī un sajēdzu uz ko uzprasos plusā vel labi to visu māku.

Link to comment
Share on other sites

vot kkādam amii vai pokemoniem sīkiem nevajag dot acc, BET eesmai tb eesmam :) vajag obligāti

REC

Viņš serverī uzturas bieži( labi tas nav tik svarīgi), bet chalis nav no dirsīgajiem un kautkādiem superaktīvajiem superATRAKTĪVAJIEM tā būtu pareizak, kr4

NOSVĒRTS SAVALDĪGS TIPIŅŠ :)

REC

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...