Jump to content
GIGN Forum

Totalizatori


0.7lb
 Share

Recommended Posts

Koefus vel neskatiijos bet nu shajaa dueli man skjiet vairak nekaa skaidrs kas njems :) magnjitku znachit var droshi kombineet ar jebkuru citu komandu ritdienas spelee :) Rezultatu gan nemeigjinashu noteikt bet nu kads 5:1 vai 5:2 draud :)

Metallurg Magnitogorska (6) vs Amur Habarovska (19)

Mans Traktors majas spelees ir SPEEKS :) Bet CSKA izbraukumaa arii nav nekadi peramie zemi te iesaku ipashi neaizrauties ar prognozem nicha vai +1 Traktoram

Traktor Celabinska (8) vs CSKA Maskava (7)

Ufa pret SIbir komentus neprasa :) Magnjitku + Ufa gan jau kaut kas sanaaks minimumam :P

Salavat Julajev Ufa (1) vs Sibirj Novosibirska (20)

Lada pret Atlantu te iesaku uzmest UNDER 5,5 varti! Vairak te toch nebuus :) Tikpat labi var panjemt kadu Atlanta +1/+2

Lada Toljati (17) vs Atlant Maskavas apg. (3)

Spartaks dabuus truukties :) Jagrs un Co +2 njem!

Avangard Omska (13) vs Spartak Maskava(9)

RD ir forshs tiims :) Bet nu piedod man SKA njems +2 :0 Bet atceroties visus tos pedejos forshos rezultatus un zinot cik sexy bus koefs uz RD uzavru +2 bus greks neuzmest :D Bet SKA njems poljubom :)

SKA Sanktpeterburga (5) vs Dinamo Riga (11)

tatad UFA+ Magnjitka + LADA`s UNDER 5,5 jau kaut kads koefs izlec :) Un domajams taa ir pavisam drosha likme uz kuru var uzmest arii kadu suligaaku summinju lai izceltu kaut ko :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

par visiem 100procentiem izgaja manas droshaas likmes!

Esmu atkal zirgaa :) Un 136Ls izcelti pipajot :) Jo kaa jau mineju izgaja gan UFAs -1,5 , Magnjitkas -1,5 un arii Ladas UNDER 5,5 :) es varieeju visus shos 3variantus ar SKA uzvaru -1,5 un citaam likmem beigaas izgaja 4 no 5 likmem :) Avangard tikai piekaasa,tad butu pilnaia laimei 220Ls izcelti :) Un kopeejaa summa kuru uzliku uz visam likmem bija tikai 18Ls :) A izcelts pa pirmo klasi :) Vopshem mans dodas tagad dzert :DD SHodien un ritdien vairak TOTO neaiztieku :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

viņiem diezgan bieži tāds černis

nekad ar taadu černi vel neesmu saskāries :thumbsup: Cipruss šaras man ne tikai CS`ā ir :DD Da man ir vnk sakari ar KHL līgu :DD Vopšem rītdienas spēles izlaižu,bet uz 1dienas spēlēm varbūt kaut ko prātīgu uzraxtīšu ja nebūsiet vēl naudiņu nospēlējuši vai arī es visu nodzēris :DD Ceru pēc iespējas atrāk savu 100tnieku uz savu kontu saņemt :)

P.s. uzmetīšu 20Ls uz Sanhose Sharks + San Antonio Uzvaru :) DOmajams ka vajadzētu iziet :) Bails vel kadu tiimu mixeet klaat :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Kāds nezin, kur varētu sekot līdzi nba un nhl spēļu rezultātiem? Apmēram tākā khl - http://global-sport.ru/online/

Vso uz nba spēlēs vairs nelikšu :DD joptvai, šitie pimpji man tādu stresiņu uzdzina :DD vēl pārs sekundes pirms beigām rezultāts bija 106:106. Tomēr noveicās un spurs win :sparta: Tagad vēl sharks vajag uzvarēt un būsu atguvis visu zaudēto piķi. Šodien baigais černis sanāca ar khl spēlēm...uzkārās mans foršais firefox un aizgāja smuks piķis uz likmēm kuras ne nemaz netaisījos likt ~_~ protams visu naudu es pakāsu :DD

Kādas likmes uz 1dienas spēlēm?

Metallurg Magņitogorska (6) vs Metallurg Novokuzņecka (21)

Traktors Čeļabinska (8) vs Sibirj Novosibirska (20)

Salavat Julajev Ufa (1) vs Amur Habarovska (19)

Ak Bars Kazaņa (3) vs Atlant Mitišči (2)

Avangard Omska (11) vs CSKA Maskava (7)

Baris Astana (15) vs Spartak Maskava (9)

Lokomotiv Jaroslavļa (4) vs Dinamo Maskava (10)

Severestaļ Čerepoveca (14) vs Dinamo Rīga (12)

Pats laikam likšu uz metallurg, salavat un lokomativ(?) uzvarām...viss atkarīgs kādi koeficientiem

Edited by nX.`
Link to comment
Share on other sites

Ir doma uzlikt uz AK Bars , un Mūsējiem... taču nelielu summiņu. Par AK bars runājot , vnk jūtu , ka varētu uzvilkt tos Atlantiešus.. A mūsējie , varētu iesākt jaunu uzvaru sēriju.... :)

Link to comment
Share on other sites

Ha - MVD iesit golu un tieši pēc 20sek. ielaž savos vārtos. Luņi. Bļin, abās spēlēs, kur esmu uzmetis naudu pašlaik ir 2:2 :fsckinsad: Cerams beigās MVD un severstal uzvarēs un dabūšu bišk klāt piķi, ko uzmest uz rītdienas spēlēm. Pārējās spēlēs, kur šodien gribēju uzmest es nogulēju :DD jo piecēlos drusku pirms 16:00

Rīt laikam visu konta atlikumu metišu uz - metallurg, traktor, salavat un lokomativ uzvarām :baby: cerams tur nekādu pārsteigumu nebūs :nja::sparta:

MVD smird! hahahaha nooooot!!!! Tikko iegāju betway un pending vietā ieraudzīju WON! :DD:D :D izrādās es biju uzlicis uz neftekhimik uzvaru nevis mvd! :DD :DD D Ja vēl aizies nhl likme tad 20ls dabūšu

Edited by nX.`
Link to comment
Share on other sites

MVD savariiija burku :) Znachoks tagad kartigi noteikti noliks pie vietas puishus pec tam kad bija 2:1 vadibaa nolaida burku un zaudeja ar 2:4! Lada arii saak bukseet! VOpshem shodien zaudeju to ko vinneju vakakrnakt ar SAN ANTONIO + SHARKS uzvaru :) Lai gana SAN ANTONIO knapi knapi uzveica tikai :)

Link to comment
Share on other sites

Tie faking floridas panthers ahujeļi...Canadiens pēc otrās trešdaļas bija vadībā 4:2, bet trešajā atkal sāka laist lažu un tagad rezultāts ir 5:5 - pagarinājums(apmēram 1min pirms beigām panthers iesita 5.). Pisec...ja viņi nevinēs mani 10ls aizies pa pieskari :(

yeeeeeeeeeeees. tomēr canadiens mani nepievīla un uzvarēja!!! :sparta:

Edited by nX.`
Link to comment
Share on other sites

Nav laika iedziljinaaties shodienas spelee :) bet metu uz Severstalj +2 :) Okej Magnjitka pret Nefthimik arii njem ar handi -1,5! Ufai pret Amur arii problemam nevajadzetu buut un arii tur handi njemu -1,5! Traktors majas pret Sibir bus dusmiigs :) Traktoru arii njemu! Vairak gan neko nenjemu :) Tatad 10Ls uzgrudishu uz magnjitkas -1,5 Ufas -1,5 un Traktor uzvaru! un 5Ls uzmetiishu uz Severstalj +2!

P.s. Okej pilnai laimei uz RD pliku uzvaru 15Ls uzgruuzhu! Varu atljauties :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Uzmetu šitādas šodien likmes,pa 50 sant :D vnk negribējās traki riskēt ,bet pagaidām izskatās ka iznaks 30LS no 50 sant tad nožēlošu :D

1 Uzv./Neizšķ./Uzv.

Barys - Spartak

Continental Hockey League

2009-01-05 15:00 2.10 pending

2 Uzv./Neizšķ./Uzv.

Avangard - CSKA

Continental Hockey League

2009-01-05 13:00 2.40 pending

1 Uzv./Neizšķ./Uzv.

Salavat Ulaev - Amur

Continental Hockey League

2009-01-05 14:00 1.20 pending

1 Uzv./Neizšķ./Uzv.

Metallurg Mg - Metallurg Nk

Continental Hockey League

2009-01-05 14:00 1.35 pending

1 Uzv./Neizšķ./Uzv.

Ak Bars - Atlant

Continental Hockey League

2009-01-05 16:00 1.80 pending

1 Uzv./Neizšķ./Uzv.

Lokomotiv - Dynamo Moscow

Continental Hockey League

2009-01-05 16:00 1.80 pending

1 Uzv./Neizšķ./Uzv.

Severstal - Dinamo Riga

Continental Hockey League

2009-01-05 16.00 2.15 pending

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...