Jump to content
GIGN Forum

Totalizatori


0.7lb
 Share

Recommended Posts

Tas papiselis tak arī ir kanādietis! Nu jā, paņēma tas vepris Raoničš. Viennozīmīgi viens no pretīgākajiem spēlētājiem tenisa pasaulē. Tam lācim vajadzēja aiziet pulēt raķeti jau pēc Del Potro spēles, kur nespēja godīgi nospēlēt un atzīt, ka ar kāju trāpījis pa tīklu. Noskatījos tikko tās 1/2 spēles interviju - smaidīgs mērglis. Kaut viņu Džokers vai Nadāls tajā fināla pazemotu.

Nenožēloju un neatkāpšos ne no viena paša sliktā vārda, ko par viņu rakstu un rakstīšu. Sportā godīgums ir pamatā.

Edited by bacard
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Šaubas rada vepris un Tomijs. Ferrers ir viens no stabilākajiem tenisistiem, jānotiek brīnumam.

Kad veic likmi, apstirpini ka neesi izmainijis, neko :D

Jo es skatos koef uz tomiju, tā ir kā ir.

Un kas ir ar john isner? šis labi sit pa bumbiņu? :D

Un vsp kādas izredzes Gulbim?

Edited by Slāpeklis!*
Link to comment
Share on other sites

Savā laika Isners bija baigi labs, bet pēdējā laikā sāk kristies. Labākais ASV tenisists.

Gulbim izredzes ir labas, bet man izskatās, ka bukmeikeri atkal pārvērtējuši viņa spējas nedaudz.

Link to comment
Share on other sites

Meijers varētu būt bīstams. Kanāda vinnēja Tomiku Bernardu, nesen Hamburgā tika līdz 1/4 finālam un labi papretojās Federam.

Protams, jau manis minētais Hāss var nepatīkami pārsteigt, bet labs koeficents. Manuprāt, noteikti jāizmanto tas.

Tad viss pārējais reāli, cik nu sporta viss var būt reāli. Zināms, ka Gulbis var paņemt Mareju un nākamajā dienā zaudēt 203. raketei.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meijers varētu būt bīstams. Kanāda vinnēja Tomiku Bernardu, nesen Hamburgā tika līdz 1/4 finālam un labi papretojās Federam.

Protams, jau manis minētais Hāss var nepatīkami pārsteigt, bet labs koeficents. Manuprāt, noteikti jāizmanto tas.

Tad viss pārējais reāli, cik nu sporta viss var būt reāli. Zināms, ka Gulbis var paņemt Mareju un nākamajā dienā zaudēt 203. raketei.

Btw, anyway, kad uzmet likmi un apstiprini, tad padod ziņu :)

Man ir grūtības izdomāt vai likt vai nelikt, jo ir zināma pieredze zaudēt kombinētajās, un ne reizi vien.

Link to comment
Share on other sites

Slāpeklis, viltnieks, dr.lv iepazīšanās klubiņā sēž :D

Man patīk tur ieiet parēkt tajā čatā par degradācijas kaungalu! :)

un pie reizes ievērtēt kādu kuci.

P.s. vakardien betsafe mani apkrāpa, liku uz tiem puišiem likmi, kkas tur nokāries bij, un vsjo nauda pazuda, likmes nav.. rakstīju konsultanta šis saka ka lai neuztraucoties, ka viss parādīšoties, un nu jau manas tenisa spēles iet, bet nekas vēl nav parādījies :D

Edited by Slāpeklis!*
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...