Jump to content
GIGN Forum

Totalizatori


0.7lb
 Share

Recommended Posts

Jūs lasāt starp rindām vai citus topicus?

Kur es teicu, ka nerāda likmes summu ???

NERĀDA KOPĒJO KOEFICENTU, kad tu skaties likmes vēsturi. Jo man prasīja, kur ir koeficents kopejais utt utt.

Tāpēc arī teicu, ka KOPĒJO KOEFICENTU NERĀDA likmju vēsturē. To var redzēt tad, kad liec vai arī pašam jārēķina no katra koeficenta, kuru parāda likmes vēstures lapā.

Kas nav saprotams?

----------------------------------------------

Untitled_1.jpg

Neredzu kopējo koeficentu, tu redzi? :coffee:

Edited by efer
Link to comment
Share on other sites

Jūs lasāt starp rindām vai citus topicus?

Kur es teicu, ka nerāda likmes summu ???

NERĀDA KOPĒJO KOEFICENTU, kad tu skaties likmes vēsturi. Jo man prasīja, kur ir koeficents kopejais utt utt.

Tāpēc arī teicu, ka KOPĒJO KOEFICENTU NERĀDA likmju vēsturē. To var redzēt tad, kad liec vai arī pašam jārēķina no katra koeficenta, kuru parāda likmes vēstures lapā.

Kas nav saprotams?

TOU ARE AWSOME! :woot:

Mēs visi esam mudaki, neko nesaprotam, neko nejēdzam ;/

Link to comment
Share on other sites

Es tur kāju točna vairs nesperšu...

Kaut kad nesen pieregojos, ķipa x2 bonuss... BET, spēlējot dajebko tu uz likmi liec savu īsto naudu, bet vinnē atpakaļ kaut kādu bonusa naudu un karoč tu vairs pats nesaproti ar kuru naudu tu spēlē un bonusa naudu, protams, izņemt uz konta nevar, tā ir hujviņzinkā jāapgroza.

Link to comment
Share on other sites

Atkal lomu nospēlēja manī mītošais slēptais Dinamo fans, pilnā pārliecībā parAvto biju, būtu smuks koefs izgājis kopā ar čehu uzvaru pār krieviem. Nekas vismaz alēns ātrāk dzērās uz nerviem :D Gan jau teniss šodienu saliks pa plauktiņiem.

Betsafe ilgi nospēlēju, maz live video translāciju, kas visspilgtāk palika atmiņā ir tad kad palielākas likmes izgāja tad nereti likmes tika atceltas dēļ "sistēmas kļūdām koeficientos", ja liec lielas likmes tad citreiz diezgan ilgi jāgaida likmju izskatīšana/pieņemšana. Stulbi noteikumi par retired, atceltām spēlēm. Diezgan paliels procents depositējot. Tas ātrumā viss ko atceros (pirms 2 gadiem vismaz tā bija). Plusi, ka diezgan foršas freespin akcijas citreiz uz kazino ;)

Teniss iespīdināja tomēr kādu cerības staru :)

Nemāku skrīnu no androida ielikt

post-2311-0-98048800-1423175304_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja Maska4ka šodien ne tik ļoti pa kabatu iesita, tad CISKA bļēēē 30sek nevarēja noturēt uzvaru un atnest lielo kāpostu :( 7no9 komandā izgāja 7dažādas kartiņas! 3 kartiņas CSKA sapisa un 1nu Maskava..ar 3 kartiņām pietika atsisties un nedaudz ieplusot, bet CISKAI bija lielās summas :(

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...