Jump to content
GIGN Forum

Totalizatori


0.7lb
 Share

Recommended Posts

Paziņa izdzēsa :) nu nav svarīgi, katrā ziņā tur es vairs netieku :D

Es tagad iemēģinu to boylesports, tikai es tur no tiem koeficientiem neko nesaprotu. Pilnīgi savādāk kā citur rāda..

EDIT: efer, milzīgs paldies. Tagad ir daudz labāk :)

Edited by ep1dem1c
Link to comment
Share on other sites

katra bilde ir viena likme , t.i. ekspresis, kas sastāv no 4 spēlēm. Overos kopējais koefs bija ~11, likme 10 euro = 110 evriki kontā. Otra likme ar spēlētāju gūtajiem punktiem arī ~11 koeficents, ar likmi 10 euro. Ņemot vērā, ka Arizas likme dzēsās, tad šeit laimest bija ~62 euro

Ideja bija tāda, ka KĀPĒC VISU LAIKU TĀ NEVAR NOTIKT? Piemēram, overos vispāŗ nebija jāuztraucās, vienīgais, ko vajadzēja uzmanīt bija Celtic spēle, jo sakums nebija spēcīgs, pārējās spēlēs pēc HT live piedāvāja 220 pts robežas...

Katrā ziņā, pagājušā nakts bija ideāla. Nemaz nerunajot, ka bija likmes kuras neuzliku - Hardens over 26 un Valicunas over 13!!!!!!!!!!!! - iemeta 30 un 31 pts attiecīgi

Link to comment
Share on other sites

Man ir periods un esmu noburts. Jau kādu mēnesi šāda situācija. Mēneša sākumā tas pats notika ar pieklājīgākām likmēm, taču labi ir, ka samazināju summas. Pie koefa 144 neiziet 1 spēle, kur bija 2:0 vadībā komanda. Pie koefa 26 iziet 12/13. Varēja vismaz 2 spēles neiziet, bet nē, visu laiku viena kaitinoša spēle! :D

6e75anvxlbyov1vn5bo7.jpg

Edited by bacard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Man ir periods un esmu noburts. Jau kādu mēnesi šāda situācija. Mēneša sākumā tas pats notika ar pieklājīgākām likmēm, taču labi ir, ka samazināju summas. Pie koefa 144 neiziet 1 spēle, kur bija 2:0 vadībā komanda. Pie koefa 26 iziet 12/13. Varēja vismaz 2 spēles neiziet, bet nē, visu laiku viena kaitinoša spēle! :D

6e75anvxlbyov1vn5bo7.jpg

ko tik mazas stafkas?

Link to comment
Share on other sites

Lielu piķi grūžu, ja esmu iebraucis mīnusos un vajag atgūties, liekot uz 1 hokeja spēli, citādāk man tā ir tāda paspēlēšanās! Tāpēc lieku uz riskantiem koeficientiem un mazus ciparus, kas nav tas labākais veids, kā vilkt no kantoriem ārā kaut ko, bet vismaz pasēt kaut ko diži arī tā nevar. Tā turu sevi formā un varbūt vienu mēnesi pa gadu esmu mīnusos, kā arī iegūstu papildus adrenalīnu skatoties hokeja spēles. Easy.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

CSKA Moscow — Nizhny Novgorod 103:95 P koef. 1.02 - 16.00 Bagijs varēja arī uzvilkt, bet nu vienalga, reāli riskēt šeit varēja, pārāk traks koefs, saprotams ka CSKA nav ne reizi zaudējusi šogad Euroligā, bet nu koefs 16 pārāk traks :) Handikaps būtu te izgājis vispār kā smērēts, nepačekoju tikai cik viņš liels!

Link to comment
Share on other sites

Untitled_1.jpg

Un 5 pārvēršas pa 90.

Un arī Lakers vakar nepievīla, gribeju vakar ielikt, bet reāli sliņķis bija.

Kas šodien interesants?

Takā tu neliec pilnu screen, tad vispār nav ticībis, ka kaut kas ir izgājis.. varbūt pēdējo spēli izgriezi? Kur kopējais koef? Kur summa, ko uzmeti? Kur uzvarētā summa? Vispar no taviem screen neko nevar saprast un nevar ticēt.. diemžēl..

Link to comment
Share on other sites

Tu vispār esi licis optibet.com ??

Priekš tādiem kā tu - likmju vēsturē tur pat nerāda cik katrai konkrētajai likmei ir kopejais koeficents, tikai šos atsevišķos. (tas tā, priekš asobina tupih)

Un ja tu zinātu, kā tur izskatās likmes, tad tu redzi, ka likmes režģis beidzās.

Un runājot par photoshop, ja man ļoti vajadzētu , varētu sarakstīt dajebkādas muļķības tur :)

Es ieliku tikai screenu ne jau naudas vinnesta dēļ, bet gan tāpēc, ka 6 spēles izgājušas likmē. Priekš mani ar tādiem koeficentiem ir daudz, jo , kad lieku vairāk pa 3 spēlēm uz čeka, viena stabili neiziet. Parasti lieku pa divām/vienai.

Cik zinu citos forumos tieši tā arī dara, kad iemet spēļu likmes un rezultātus aprēķinātos, nevis vinnētās vai papistās naudas summas.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...