Jump to content
GIGN Forum

Totalizatori


0.7lb
 Share

Recommended Posts

Vakarnakt tapa izcelti 8 ls, uzliku uz visiem favorītiem nba.

Šīsdienas likmes:

Izdarīts: 2009-01-06 11:15

Rezultāts: Pending

Saņemts: O/0521709/0000280 Saņemts: 0.00 LVL Kopējais koeficents: 4.01

Likmes summa: 2.00 LVL Likmju sistēma: Tripla Iespējamais laimests: 8.03 LVL

1 Uzv./Neizšķ./Uzv.

SKA - Dinamo Minsk

Continental Hockey League

2009-01-06 16:00 1.28 pending

1 Uzv./Neizšķ./Uzv.

Ak Bars - Torpedo

Continental Hockey League

2009-01-06 16:00 1.28 pending

2 Uzv./Neizšķ./Uzv.

Lada - MVD

Continental Hockey League

2009-01-06 15:00 2.45 pending

+ sakombinēju ska un akbars uzvaras ar +3 un +4 (4 gab likmes saliku). uz katru pa 2 ls.

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

Blaa! Man kaut kaa nepatiik,kaut kas te nelaagi ozh!

Ak BArs jau 3shaa spele 4dienu laikaa!Tas par neko labu neliecina!Torpedo te pedejaas speles rada to ko nevajag radit :) uzliku uz to ka Torpedo iemetiis 2ripas

LAda-Mvd! Da Ladai ir 4zaudejumi pec kartas! Mvd pedejo speli pashi noraka,bet nu te var uzlikt uz under 5,5 bet es uzliku ka lidz 10minutei varti te nebuus! Ah jaa un Ladas Pujacam ir lauzts pirksts :(

Khimki-Vitjaz! 2vi noobi :) Vitjaz daudz met iekshaa,un labi kapaa :) OKej pedejais zagjis pret Barys bija shaiziiigs :D Bet tas bija prognozejams :) Pedejie divi kaiminji lai uzplosās :) Uzmetu uz handikapu +1,5 Vitjazam!

SKa- Dinamo MInsk! Jee beibii :) Majas komanda,kura majas ir SPEEKS pret loozeriem no belarus :) It kaa viss liecina par SKA uzvaru bet te es uzliku ka DInamo neiemetiis vairak pa 1nu ripu :) Thats all :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

:)

Ko smēķējam? Ak Bars 2. spēle 2 dienu laikā! Pirms tam pēd''ejā spēle bija 30. decembrī!

Un pie tam, vakar mājās pakāsa bulīšos(vai OT) Atlantai. Šodien ceru uz dusmu faktoru. Kas īsti ir Torpēdo tā kā nevajadzētu? Ladu uzvarēja? Lada ir tāda pati kā torpēda hujorpēda :D

Link to comment
Share on other sites

Žēl, ka es nenokavēju un uzliku likmes :waaahhhh: izskatās, ka šodien būs pakaļā un es palikšu ar tukšu kontu @ betway! Bars jau tagad zaudē ar 0:2 un SKA arī iesist nevar...

EDIT: Nu bļed! Arī SKA jau zaudē...

EDIT: 0:2 :crying:

Edited by nX.`
Link to comment
Share on other sites

:D Vitjaz izgaja! Ladas uzvara arii izgaja! Torpedo kaa jau teicu ugunjos :D Un arii iememta savus 2vus vajadziigos :) SKA tikai piepisa :D bet Under 1,5 ka pretinieki iemetiis arii izgaja :D jee beibiii :D Visas prognozes pa perfekto :DD

Cik tad noslauci?...

Link to comment
Share on other sites

fak es nesapratu kapec man nav ieskaitita naudinja 44Ls! bet izradas es uzspiedu to ka SKA guus 1mie vaartus,bet gribeju to ka Minska iemetiis mazak par 2goliem,kas arii izgaja,jo tas bija no droshiem avotiem dazhas prognozes,bet manas debilaas kljudas delj papisu realu naudu! :( ehhhh! jee beibiii shodien skatos naudinjas ienaakusi manaa kontaa :DD Shodien jamet uz lokomotiives +2/+3/+4

Avangard-Sibir Avangard njem droshi!

Traktor-Novokuznjecka traktoram tak jaasaak vienreiz vinnet,majas ka nekaa spelee! +2 traktor

Barys-CSKA Over 5,5

Lada-Amur hmmmmm! Iespejams ka LAda jeb under 5,5

Khimki-Spartaks Spartakam ar +2 janjem pedejaa vietaa esosho khimki

Nefthimki-Atlanta it kaa jau atlanta ir speeks,bet labaak neaiztiekat :)

Severstalj-Dinamo Moskov Te varetu uz under 5,5 uzmest,jo var uzvaret abi! te pat nicha ozh bet panjemt kadam tiimam +1,5 handi

Lokomotive-Rigas Dinamo Naumovs 99procentigi bus vartos,bet loko parbrauks paari droshi!

Link to comment
Share on other sites

Kurā tajā? Varbūt katru dienu notiek tūkstošiem maču?

Es nebiju domājis konkrētu spēli, es interesējos pašlaik vienkārši par tām likmēm un koeficentiem kas un kā.

Labi, lai izsmeļošāk skan tad, ja nesapratāt manu jautājumu, varbūt nekorekti uzdevu.

Piemēram, ja es esmu uzlucis koeficentu uz 5 un uzlici uz spēli 2ls. Cik es vinēju, ja esmu noteicies tieši precīzi rezultātu...?

Edited by edzha90
Link to comment
Share on other sites

tatad kas izgaja un kas nee! BARYS - CSKA prognoze bija Over 5,5 izgaja droshi jo kaa zinams beidzaas 2:5 :) Tatad no problem ar sho likmi

Avangard -Sibir! KAs tur notika es nesaprotu! Pec pirmaam 10minutem jau bija 3:0 Avangard pa labu un dzeki nomainija vartsargu! UN tas notika kaut kads bulshits neizprotams! Sapigi jo sapisa pusi manas likmes!

Traktora-Novokuznjeckas +2 izgaja kaa smerets :) Droshie avoti joprojam ir zirgaa

Lada-Amur Under 5,5 izgaja atkal :) Shokee ka LAda nolazhojas atkal pret noobiem,bet UNDER IZIET :)

Loko-Rd kaa jau viss ieprieksh bija paredzams Naumovs bija vartos un Loko parbrauca paari :) Bet biju salicis uz loko +1/+2/+3 bet +4 uzskatiju par traku,bet nu she tev sanjem :)

Khimki- Spartaks Prognozeju +2 spartakam bet pedejo ripu neizdevaas iemest tukshos vartos spartakam bet uzvareja mani favoriiti!

nefthimki-Atlanta prognozeeju neaiztikt bet pieticigi uz Atlantu uzmest! Nu vo Atlanta panjema!

Severstalj - Dinamo Moskov! Piedavaju likmi Under 5,5 kas izgaja droshi! Piedavaju jebkurai komandai panjemt handi -1,5 arii droshi izgaja!

KOPSAVILKUMS:4pilnigi preciizas prognozes 2 izejoshas prognozes un 1ns faking parsteigums ar stulbo Avangard pec vajadzigaa sakuma 3:0!

visas 3 droshaas likmes izgaja! taa kaa next time moby gaidi PM no manis,lidz ko sanjemshu "free won bets" no saviem avotiem :) Pats shodien parskaitiju uz savu kontu vel 50Ls :) Tagad man atlicis 12Ls betway! bet esmu nolemis mest sho lietu pie malas :) Azartspelem saku nee :) Vakar un shodien arii no papildus avotiem esmu par 80Ls bagataaks kljuvis! Bet domajams ka driiz pavisam driiz veixme no manis noversiisies,bet lidz dzimenei lidz 6dienai ugunjoshu uz pilnu klapushku :) Man vnk iet!

Link to comment
Share on other sites

betway.com / hokejs / International Continental hockey league.

Ehh, pats smagi nočakarēju. Izņēmu no konta 30ls un pēdējos 15ls sametu uz "drošām" spēlēm un visu pakāsu :) tagad slinkums atkal skaitīt naudu iekšā

Edited by nX.`
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...