Jump to content
GIGN Forum

Palidzibu!help Sos!


der Kranke
 Share

Recommended Posts

Man ir viens milziigs luuugums!Es 5maijaa ar savu draugu iesim uz internet kafejnicu uz visu nakti!bet vakar ieraudziju ka tur gandriz uz visiem serveriem ir bans!TAPEc velos palugt vai nevarat ludzu 5maijaaa no 21:00-09:00 nonjemt banu!ip adresi es jums pateishu tikai 5maija vakaraa jo no galvas nezinU!vai varesiet nonjemt? BITTE!:) es apsolu speleshu bez chiitiem!un tur neviens cits GIGN nespeles!Jo citadi man nebus kur spelet!Palidziet man!Ceru uz sadarbibu ipashi ar tevi macho!:))notworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Man ir viens milziigs luuugums!Es 5maijaa ar savu draugu iesim uz internet kafejnicu uz visu nakti!bet vakar ieraudziju ka tur gandriz uz visiem serveriem ir bans!TAPEc velos palugt vai nevarat ludzu 5maijaaa no 21:00-09:00 nonjemt banu!ip adresi es jums pateishu tikai 5maija vakaraa jo no galvas nezinU!vai varesiet nonjemt? BITTE!:) es apsolu speleshu bez chiitiem!un tur neviens cits GIGN nespeles!Jo citadi man nebus kur spelet!Palidziet man!Ceru uz sadarbibu ipashi ar tevi macho!:))notworthy.gif

samaksaa. nafig mums viss pa velti jaadara dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Ei macho beidz izspiest no cilvekiem naudu!Mna jau dator salona izspiezh mega lielo naudu!:)) Speedy,pats spelee ar chitiem un parmet mani!jaa es pameigjinaju spelet bet neko lapaku neiemacijos!:)) ta luk!CHIITI SUCKS!Nju jus man vares kads 5maijaa nonjmet chiitus?BITTE!

Link to comment
Share on other sites

nu a kapec vinjsh nevaretu prasit naudu? serveris ir tavs vai gigna? kursh par serveri maksaaja kursh maksaa par elektriibu par piesleegumu?

vai arii tev macho vai kaads cits gign klana biedrs ir paraada kaadu lielu pakalpojumu jo tu kaadam no vinjiem esi izglaabis dziiviibu?

Link to comment
Share on other sites

Guest Guest

Please vienkarhi varesiet nonjemt banu 5maijaa?18.gif ja vai nee?smile.gif es vienkarshi paludzu!:) palidzesss kads no adminiem vai nee?nava tachu gruti nonjmet banu uz 12 stundam!:)) BITTE

Link to comment
Share on other sites

Please vienkarhi varesiet nonjemt banu 5maijaa? ja vai nee? es vienkarshi paludzu!:) palidzesss kads no adminiem vai nee?nava tachu gruti nonjmet banu uz 12 stundam!:)) BITTE

forshi ne ? veel kaac mosh un mums jau te partys sanaaks... 20.gif

Link to comment
Share on other sites

Vienkarsi psc smile.gif Kads citeris, jo spEEdy neruna hu^$%, ludzas lai nonem banu. Protams var jau nonemt, bet nafiga par tevim runas klist? Es teiksim ka lohs sezu uz kautkada bana deel sranaas nerealas IP, kas man jau vairak neka nedelju ir. Esmu ziedojis naudu serverim (nav daudz, bet tomer), neparsu nekadus admin slot, jo nafig man vajag (neesu kautkads papa vai ka tamlidzigi). Veinkarsi ja taja kluba ciito tad butu diezgan neglliti nonemt citeru baram banu un atstat tadus ka mani (un vel citus nerealo IP ipasniekus bez citiem) arpus servera. Sorr, ja kautko protams pateicu ne taa, bet kaa DaRek teica viena posta : Nobanojot vienu PIMPI ar 4itiem (sorre par rupjibu) cies vel daudzi normali playeri.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...