Jump to content
GIGN Forum

Radošais Sūds


Pinky
 Share

Recommended Posts

personīgi man drausmīgi besī visi tie singature topiki, kuri ir katrs otrais, bet nevienu nēesmu taisijis ciet.. Vel ir variants tai sadaļai uzlikt subforumu - photoshops un viss ap viņu, bet tad šis forums pārvērtīsies par gfx-gign

Link to comment
Share on other sites

ideja par apaksh forumu ir laba. kaads vinju vareetu uztaisiit. ja nee, tad radoshaa suuda forumu var klapeet ciet, jo nav jeegas no taada, ja tur nedriikst postot radoshas lietas. un po, ka taas visas ir saistiitas ar PS un parakstiem. tas IR radoshi.

Link to comment
Share on other sites

lol, tad sanāk mūviji arī nekas radošs, ieet google, cs moviemaking tutorials, saliek vegasa un bāž iekšā!

Es saprotu, ka pēdējā laikā ir tā ''kuram stilīgās signature'' bet kapēc lai viņš iet kaut kur citur posto savas galerijas ja šeit ir Radošā sadaļā, cik sapraotu tur var likt visu ko pats uztaisīji, vo es uztaisīju paēst tūlīt nofočēšu un ielikšu bildi arī radoši tākā, lai lieks tos signature.

negribu ne ar vienu strīdēties vienkārši agrāk bija papilno tādu topiku tajā sadaļā, un nekas a tagad? Tagad katru vēr ciet normāli.

Link to comment
Share on other sites

Es saprotu, ka pēdējā laikā ir tā ''kuram stilīgās signature'' bet kapēc lai viņš iet kaut kur citur posto savas galerijas ja šeit ir Radošā sadaļā, cik sapraotu tur var likt visu ko pats uztaisīji, vo es uztaisīju paēst tūlīt nofočēšu un ielikšu bildi arī radoši tākā, lai lieks tos signature.

negribu ne ar vienu strīdēties vienkārši agrāk bija papilno tādu topiku tajā sadaļā, un nekas a tagad? Tagad katru vēr ciet normāli.

Agrāk tieši nekā tur nebija... Bet tagad katrs (nu labi ne katrs...), kurš zin, kas ir PhotoShop liek iekšā savus darbus laigan tajos nav nekā īpaša, protams, ja sanāk kas orģināls un agrāk neredzēts, tad to droši jāliek...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...