Jump to content
GIGN Forum

[palidzat]amx Baniem 4akars


Recommended Posts

dvr9q7twrt7rbsyyurym.png

kr4 sitads shits mosk kads zin kape ta appservers itka viss ir pareizi uzinstelets globala IP adrese ari ir.

Itka kad taisiju menesi atpakal viss aigaja ka smerets a tgd k-kads sviests.

itka biju parinstelejis windowu bet tas ta4u neko neietekme uz amxbaniem o visi faili jau izdzeshas

Mosk kadam ir gudra mozg un varetu palidzet kads???

P.S paldies jau ieprieksh :)

Edited by DIKI
Link to comment
Share on other sites

es jau neskaitamas reizes esmu parinstalejis varbut jus varetu ieteikt kadu konkretu apsserwer. Cik te paskatijos informaciju vienam ari bija si pasa problema un vinjam teica lai iesledz mysql serveri (vai to var ieslegt start>programms>apsserver ? )

Link to comment
Share on other sites

dvr9q7twrt7rbsyyurym.png

kr4 sitads shits mosk kads zin kape ta appservers itka viss ir pareizi uzinstelets globala IP adrese ari ir.

Itka kad taisiju menesi atpakal viss aigaja ka smerets a tgd k-kads sviests.

itka biju parinstelejis windowu bet tas ta4u neko neietekme uz amxbaniem o visi faili jau izdzeshas

Mosk kadam ir gudra mozg un varetu palidzet kads???

P.S paldies jau ieprieksh :)

TU IEKSH PHPMYADMIN DB PA PRIEKSH IZVEIDOJI JEB TEV TAS RĀDĀS PĒC PARINTALĒŠANAS?

Link to comment
Share on other sites

Mans tev padoms.. Sameklē te pat gignā pamācību kā likt amxbanus.. tās ir vairākas, pārskati katru soli.. Ja nē tad skaties komentos..

Ja pats servers būtu pie vainas tad pēc pārinstalēšanas visam būtu jāiet.. Un pārbaudi vai tev īstais muskulis ieslēgts, jo atceros man vienreiz bij` tā ka pārinstalējot vairākus servus (XAMPP, AppServ, Wamp utt.) man bija wamp`s bet muskulis no xampp`a . un tad itkā taisot db vienā muskulī servers lasīja to citā ..

lol baigi nesaprotams teksts sanāca :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...