Jump to content
GIGN Forum

Asv Prezidents - Obama


samuray
 Share

Recommended Posts

http://www.tvnet.lv/zinas/arzemes/article.php?id=568503

nez, kas gan mainīsies?

"Tie, kuri vēlas mieru un drošību, - mēs jūs atbalstīsim." - gribētos redzēt kā viņš mūs atbalstīs.

Vismaz Bušam bija savs plāns terorisma apkarošanai.

bet nu diez vai būs tik liels klauns kā Zatlers.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tulīt sāksies pusaudžu vecuma čalīšu spriedelējumi par globāliem Obamas plāniem.

p.s. Viņš tak skaidri pateica intervijās, ka pirmais, kam ķersies klāt būs ASV reforma or smth, nebūšot vairāk tā kā ir tagad. Mēs kā bijām mazsvarīgs sabiedrotais tā arī paliksim pirms ASV neuzbūvēs savu bāzi Latvijā.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Nu ja jau balso par Obamu, tad jau laikam nemaz tik labi nav, atzīstos, ka diži līdzi visam nesekoju, bet cik nu sapratu, tad viņš ir pretstats Bušam.

Kā es viņu saprotu, tad viņš vairāk būs politiķis neķā agresors, respektīvi neies nešaus, bet ar daiļrunību centīsies panākt savu vai visu kopēju kompromisu politiskajās lietas.

Dzīvosim, redzēsim.

EDIT: Fak, šitā topika dēļ palaidu hattrick izsolē garām izcilu spēlētāju grr...

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

vot, nu to es gribēšu redzēt, kā viņš pie kafijas krūzes runās ar bin ladenu.

Bušs manās acīs ir labākais ASV prezidents, ko esmu piedzīvojis. Tāds, kurš tukši nerunā, bet reāli rīkojas.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā! Reali Bušs un musu Freiberga,bija cilveki,kas bija raditim šim amatam! Zatlers vispar vnk klauns,kurš drīzāk gremdē mūsu vārdu,nekā ceļ,kā to darīja Vaira! bet nu Obama ir labaks variants par to Malkinu! vakaraa laikam panorama jaskataas!

Link to comment
Share on other sites

runā jau, ka obama pievienos asv kioto līgumam. bļa nu neiticu. sīkie ļautiņi amērikā būs pret. nenormālās izmaksas so + nodokļi, kas jau tā kāp griestos dēļ kara izmaksām - ''The Iraq war costs American taxpayers $195 million per day''

Link to comment
Share on other sites

, tad viņi ir tik daudziem, ka nu ...

nu jā par cik terorisms ir globāla problēma, tad jau katra valsts varētu atļauties noziedot pa vienai galviņai...

btw. runājam par prezidentu, nevis karu :)

Link to comment
Share on other sites

var jau būt, bet terorisms ir īsts drauds pasaulei... un šaubos vai tur kāda runāšana var sanākt!

Terorisms reāls draudz.. mhm! Cik tad Eiropā un ASV ir bijuši tie teroristu uzbrukumi? Viens ja nemaldos Spānijā un otrs ASV. 11. septembris tāpat visticamāk bija pašas ASV valdības izplānots un izpildīts!

Edited by cr3w
Link to comment
Share on other sites

Bušs manās acīs ir labākais ASV prezidents, ko esmu piedzīvojis. Tāds, kurš tukši nerunā, bet reāli rīkojas.

Del tiem kariem tu uz sho bridi vari redzet cik vertigs ir musu lats. Un cik skaistas cenas ir degvielai!!!

Edited by Jem
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...