Jump to content
GIGN Forum

Iesaku padomaat


Guest psycho one / }I{yk
 Share

Recommended Posts

Guest psycho one / }I{yk

Njus Lielais admin Macho... Gribeetu satikt tevi dziivee un redzeet vai esi taadz pat lohs kaa te - forumaa... Visus noliec visi reksta stulbiibas visi taadi un shitaadi.. PAVEERO PATS SAVUS POSTUS!!!

Kaads prikols taisiit quote un ielikt tam p.s. - Tas ir pats stulbaakais teikums ko peedeejaa laikaa esmu lasiijis??? Ja nav ko dariit palasi kaadu gudru graamatu, nevis LIELO GUDRO MEETAA (par ko es stipri shaubos)... Vari man likt banu forumaa, kaut vai ariidzan serverii... tas tavu egocentriskumu nemainiis... EH.. kaada jeega LOH`am teikt kas vinjsh par fruktu, ja ceriiba ka vinjsh to sapratiis ~0.. Macho - u r BORING `n STUPID... and thats a pitty...

P.S.

Sakiet paareejie droshi ko domaajat - ne jau paar juusu galvaam ADMINA (khe) dusmas naaks..

Link to comment
Share on other sites

ehh, zhuk...mamont (ceru ka atceries taadu textu saldus 2x2 machos.. tongue.gif) gribeetu redzeet reaalo faitingu 1vs1 }|{yke vs macho... biggrin.gif

tagad pa teemu - sen jau teicu, ka shinii forumaa lielaakajaa daljaa postu noliek no galvas liidz kaajaam dazhu labu... bet reizeem arii paliidz....

P.S. 2 }|{ shis ir GIGN klana servs, arii forums un macho kaa GIGN'ietim ir atljauts gandriiz viss shinii forumaa... ne jau mums te ko mainiit....

Link to comment
Share on other sites

Tas ir pats stulbaakais teikums ko peedeejaa laikaa esmu lasiijis???

blink.gif (nesapratne)

quote un p.s. beigaas? NU UN? +kapeec tu kaadam uzdod jautaajumu vai tas ir pats stulbaakais teikums ko tu esi lasiijis. It kaa kaads uz to vareetu atbildeet.

Neesi pirmais malacis kam liekas ka es gudro meetaaju. + tavu tekstu es labpraat visu izredigjeetu bet... nafig censties. Jebkuram sakariigam cilveekam viss taapat buus skaidrs.

ai... nevaru nepateikt tik paaris lietas

EH.. kaada jeega LOH`am teikt kas vinjsh par fruktu, ja ceriiba ka vinjsh to sapratiis ~0.. Macho - u r BORING `n STUPID... and thats a pitty...

1) tu to tikko izdariiji kas sho to liecina par tevi

2) pity raksta ar vienu "t"

Link to comment
Share on other sites

Vai kaadu intresee tas ka macho maak labuut pareizrakstiibas kluudas ? Hmm... man liekas nee ! Runa macho ir par tevi, bet tas tev nekaada rakaa neaiziet... nu pasaki tu esi normaals. smiliez.de_2551.gif Mees ar chuvakiem runaajam ka tu par daudz blato un meetaa lielo, tev buutu jaaizstaav sevi vai jaanodirsh muus, bet tu labo texta kluudas . Nu nezinu lai citi veertee cik tu kruts.

BTW vinsh aizveera manu topicu neatbildeedams vai vinsh maak nonemt banu !

Link to comment
Share on other sites

Vai kaadu intresee tas ka macho maak labuut pareizrakstiibas kluudas ? Hmm... man liekas nee ! Runa macho ir par tevi, bet tas tev nekaada rakaa neaiziet... nu pasaki tu esi normaals.

un to man saka dzheks ar avataru kur divi draazhas smiliez.de_2125.gif

tev buutu jaaizstaav sevi vai jaanodirsh muus, bet tu labo texta kluudas .

kad man kaads argumenteeti noraadiis uz manu idiotismu tad es arii to atspeekoshu. Uz shaadu poustu kaa tur augshaa nav jeegas atbildeet. Visi maak pateikt "tu esi stulbs"

BTW vinsh aizveera manu topicu neatbildeedams vai vinsh maak nonemt banu !

1) awwwwwww

2) tu esi stulbs (sorry bet taa ir jo es tik tieshaam pateicu vai varu vai nevaru nonjemt banu - tev tikai kaa parasti nesanaaca kaut ko saprast)

Link to comment
Share on other sites

Viens no diivainaakajiem topikiem shajaa forumaa. Kaa Zhuk luudza- teikshu ko domaaju.

Luugums, neuztvert sho visu personiski, es vienkaarshi censhos paskaidrot situaaciju.

1. udie4me. kamdeelj tavupraat macho vispaar buutu jaabuut ieintereseetam lasiit tavu topiku, vienalga par ko tur buutu rakstiits - jautaajums, kaadeelj tev ir bans, tavs kaarteejais veertiigais polls vai arii kaarteejais nesakariigais smailiju apkopojums - taa nu ir sanaacis, ka kopsh tava paraadiishanaas briizha shajaa forumaa tu no saakta gala tu neesi iipashi veelama persona, jo 90 procenti tavu postu ir bezjeedzigs floods, ar kura paliidziibu tu bojaa gariigo citiem foruma apmekleetaajiem + pamatiigi apgruutini moderatorus. Es pat teiktu - tev patiesiibaa buutu jaabuut prieciigam par to, ka tev veel ir iespeeja postoties shajaa forumaa - vairumaa forumu tu jau 3 dienaa tiktu nobanots/tev tiktu liegta iespeeja postoties peec shaadaam izdaribaam...Luudzu nevajag peec shii mana posta saakt staastiit "Paraadi man kautvienu bezsakarainu postu utt." - vienkaarshi padomaa konstruktiivi, nevis otmazivaisa. Tev bija jaadoma par sekaam bridii, kad tu saaki floodot - ne visu izsaka noteikumi - daudz kas ir atkariigs no taa, kaada tev buus reputaacija citu cilveeku viduu.

2. psycho one / }I{yk - cik saprotu - tevi arii uztrauc tve uzliktais bans - shis nav labaakais veids ka panaakt taa nonjemshanu. Es nezinu cik pamatota bija shii bana uzlikshana/buutu taa nonjemshana - bet pareizaakais veids kaa panaakt bana nonemshanu buutu 1. pieregistreeties forumaa (parasti pret guest`iem nevienaa forumaa nav iipashi labveeliiga attieksme) 2. Pateikt datumu un laiku, kad shis ban tika uzlikts un luugt paskaidrojumu par ko shis bans tika uzlikts korektaa formaa.

Es domaaju, ka shijaa forumaa loti daudzas reizes ir tikusi apspriesta postu tipa "nonemiet banu plzzzz" utt. veertiiba.

Un tagad par stulbumu forumaa vispaar - 40% foruma postu satur sviestu, marazmu, idiotismu un vienkaarhsi floodo + tam visam cauri spiezhas gariiga atpaliciiba. Un es galiigi nepiekriitu DUH, ka muusu pienaakums, buutu shadus cilveekus audzinaat (tipiskas piemeer - SuperRembo) - savaa zinja es tev piekriitu par nolikshanu - arii es parasti censhos atbildeet uz katru postu ar veseliigas ironijas devu, kuru diemzheel parasti reti kursh saprot - nevis ar kaudzi ar smiliez.de_2125.gif un smiliez.de_2551.gif . Bet patiesiibaa - teikshu kaa ir, shie cilveeki ir pelniijushi banu. protams, varbuut taa nav cilveeka vaina, ka vinjam ir gadinju pamazaak vai arii kaa muusu senchi teica "gruuta galva" - bet nu noteikti taa nav arii paareejo foruma apmekleetaaju/moderatoru vaina.

Link to comment
Share on other sites

Vai kaadam liekas mans avatars stulbaaks par macho ?

laugh.gif

Vai tev ir kaads arguments kas noraada ka tu neesi stulbs ?

smiliez.de_2125.gif

Un tu man pateici nevis ka maaki vai nemaaki nonemt banu, bet gan: Par banu es nezinu bet topicu aizveert maaku!

smiliez.de_2551.gif

1) jaa

2) nu... neliels arguments vareetu buut ka esmu pabeidzis 1. gjimnaazijas SB klasi un esmu ticis LU programmeetaajos budzheta grupaa... - ir taada neliela meeraukla, ne?

3) es tev pashaa saakumaa teicu ka nevaru nonjemt banu un pat ja vareetu, to nedariitu

Link to comment
Share on other sites

Guest psycho one / }I{yk

1. Man nav uzlikts bans...

2. Saceelu trobeli, jo tad kad gribeeju iepaziities ar gign forumu un gign kaa taadu,uzduuros vienam pashtaisnam chaliitim.... Jo taalaak tiku un vairaak izlasiiju (forumaa) jo vairaak man vinjsh izbesiija... Tad nu gan malacis (par to LU)- beernu rap`a karalis (citaats iz Gustavo repertuaara) tongue.gif

Tikko apdomaajos...

Macho - sry.. man nav dariishana gar tavu attiexmi pret playeriem gign`aa un postotaajiem forumaa. (bet ja buutu beibe - Tevi nepreceetu(ja nu vieniigi sex`a guru esi) smile.gif

Un jaa - vareetu 1 vs 1 uzzibinaat. (Ak - tikko uzzinaaju ka p___saat CSU ..congratulations.. smile.gif)

Dod zinju ircaa Da Beer`am vinjsh man taalaak pateix... (pac ircaa neseezhu).. GL

Link to comment
Share on other sites

Tad nu gan malacis (par to LU)- beernu rap`a karalis (citaats iz Gustavo repertuaara) tongue.gif

Tikko apdomaajos...

Macho - sry.. man nav dariishana gar tavu attiexmi pret playeriem gign`aa un postotaajiem forumaa.

man tieshaam ir patiess prieks ka tu saprati ka taa nav tava dariishana. nopietni...

© macho

aa un 2) es par to LU iemineejos tikai taapeec ka udie4me prasiija man kaadu iemeslu kapeec es neesmu stulbs....

Link to comment
Share on other sites

Guest psycho one / }I{yk

H2O NEMIIZ... Ja domaa ka lienu d__saa - maldies.

Vienkaarshi GIGN klana spozhums ir galaa un nu ir pienaacis posts... Sad.

Negribu buut veel 1ns shakaalis hieenu baraa kas vinjs plosa.. smile.gifzaban.gif

Link to comment
Share on other sites

GIGN klans ? ......... ja tas ir klans :DDD psc

Ja tas butu klans tad vinji cw speeletu.......

nevis furuma ateju runaatu.........

DUH tu ta4u esi totals dirsa liiidejs sorr bet ta ir smile.gif LOL

neko nevar mainiit smile.gif

Link to comment
Share on other sites

LOL - tipa ja kaads cw nespeelee tad automaatiski tas vispaar nav klans? Un juus - eliitie malachi kam katru nedeelju mainaas klana nosaukums - esiet iistie klandzheki kas reaali speelee cw un ir shaa vaarda cieniigi. HA - drst...

Link to comment
Share on other sites

H2O NEMIIZ... Ja domaa ka lienu d__saa - maldies.

Vienkaarshi GIGN klana spozhums ir galaa un nu ir pienaacis posts... Sad.

Negribu buut veel 1ns shakaalis hieenu baraa kas vinjs plosa.. smile.gifzaban.gif

grrr, kaadaa zinjaa GIGN spozhums ir galaa ?

zhuk, csu pakaasu es ar Robons`u (Criminal) , [GIGN] ne ir vispaar nepateemu.

Link to comment
Share on other sites

GIGN klans ? ......... ja tas ir klans :DDD psc

Ja tas butu klans tad vinji  cw speeletu.......

nevis furuma ateju runaatu.........

DUH tu ta4u esi totals dirsa liiidejs sorr bet ta ir smile.gif LOL

neko nevar mainiit smile.gif

[GIGN] tika dibinaats kaa playeru barinsh kuri kopaa paspeelee kaadaa public serverii, ja kas! Nepatiik, ja cilveeki runaa par to, par ko nav informeeti mad.gif .

Un DuH ir dirsaaliideejs ! laugh.gif

Saldus, spiezhat mieriigi ! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

GIGN klans ? ......... ja tas ir klans :DDD psc

Ja tas butu klans tad vinji cw speeletu.......

nevis furuma ateju runaatu.........

es nevaru vairaak iztureet shito idiotismu....

kaukaads siiks amplis maaciis kaadam jaabuut klanam un otrs malacis tagad staasta ka gign klana spozhums ir galaa - ojaa - ~300 maajaslapas apmekleetaaji tieshaam uz to noraada - LABI KONSTATEETS FAKTS dumikji.

ble .... [beep] taadi. topiklok nah.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...