Jump to content
GIGN Forum

Datoriņš


Glud!naTajs
 Share

Recommended Posts

Ir pienācis laiks labākai kastei.

Viss ir sakomplektēts, tomēr, pirms iegādes, vēlētos pārliecināties vai tomēr neieberžos kaut kādā veidā, nu tā vienkārši.

1) Mātesplate - BOOM

2) Procesors - BOOM

3) RAM - BOOM

4) PSU - BOOM

5) Videokarte - BOOM

6) Korpuss - BOOM

Vēlētos ieteikumus, ko šajā komplektācijā varētu nomainīt uz atbilstošāku vai labāku, nesadārdzinot šo pasākumu. Vislielākās šaubas ir par RAM un Videokarti.

HDD un CD iekārta nav vajadzīga.

Link to comment
Share on other sites

Parcik man negribas taisīt jaunu topiku, tad es arī vēlētos, lai jūs iesakat kādu pc konfigu priekš spēlītēm.

Gribētu ar cieto disku <300gb, nekāda cd iekārta nav vajadzīga. Gribētos ar tiem vecajiem, labajiem AMD x2 procesoriem, jo izskatās, ka tie ir diezgan lēti un arī jauda ir diezgan normāla(priekš cenas)

To visu vajadzētu 300ls robežās.

Link to comment
Share on other sites

Viss ir sakomplektēts, tomēr, pirms iegādes, vēlētos pārliecināties vai tomēr neieberžos kaut kādā veidā, nu tā vienkārši.

2) Procesors - BOOM

Atmet šito, ja jau liec jaunu kompi, tad lai jau labāk kalpo līdzi ilgāk...E7300 sērijas jau sāk pamazām novecot...ja budžets atļauj ņem labāk kautkādu E8500 sēriju...

Link to comment
Share on other sites

Viss ir sakomplektēts, tomēr, pirms iegādes, vēlētos pārliecināties vai tomēr neieberžos kaut kādā veidā, nu tā vienkārši.

1) Mātesplate - BOOM

2) Procesors - BOOM

3) RAM - BOOM

4) PSU - BOOM

5) Videokarte - BOOM

6) Korpuss - BOOM

Vēlētos ieteikumus, ko šajā komplektācijā varētu nomainīt uz atbilstošāku vai labāku, nesadārdzinot šo pasākumu. Vislielākās šaubas ir par RAM un Videokarti.

HDD un CD iekārta nav vajadzīga.

o, beidzot jurko varēs spēlēt tf2 ne tikai pie manis! :)

p.s.

protams, uz to es reāli neceru, diez vai viņš tērēs 15ls lai to spēli nopirktu :)

Link to comment
Share on other sites

:)

bet nu, kas tur nesalikt.. :thumbsup:

man pat labāk patīk salikt pašam, nekā visu kopā jau saņemt :)

Nu vot man pašam arī gribās likt. Tas tak ir prieciņš :).

macho, es pats domāju to spēli pirkt.

Viņš varēs meklēt mājās vietu, kur pieslēgt veco datoru.

Vispār tas pagāns sen nav rādījies mājās, phjū.

P.S Ja kāds kaut ko rubī no hokeja slidām, atrakstat man privāti.

Link to comment
Share on other sites

Ak tad neko nesajēdzu paskaties manu kasti pats saliku.. Tas spēles kas tagad iznākušās palviks bet es domāju +2gadi

Un labāk ņjem kādu ATI HD būs lētāka un labāka !!!

Kautvai šo pāšu http://www.metaleks.lv/cenas/25/30292_asus_hd4670.php

par 5 letāka par 200 MHZ atrāka utt !!!

Vai arī piemēt klāt 15 ls un būs http://www.metaleks.lv/cenas/25/30255_sapphire_hd3870.php pa 1mo :)

Edited by Chiky
Link to comment
Share on other sites

Es tev ieteiktu piemest vēl 50 ~ 60 ls klāt un paņemt procesoru un video karti labāku, jo datoru ātri jau nemaini takā zeķes un viņš būs ilgam laikam, un lai pēc laiciņa ietu spēlēs utt arī.

Ramu tu jebkurā laikā vari piemest klāt, bet šaubos vai gribēsi tērēt un mocīties dēļ procesora takā labāk paņem labāku, jaudīgāku procesoru...

Link to comment
Share on other sites

Man interesē, vai tāda videokarte derēs, lai visu jaunāko vilktu uz max settingiem? Tieši video karte, par pārējo esmu drošs (savā mikslī).

Vai, piemēram, Age of Conan/Crysis ies uz max ar tādu videokarti? Ja nē, kādu ņemt?

Link to comment
Share on other sites

Atkarīgs no monitora.

Ar gludekļa mazo moni, pieļauju iespēju, ka pat vilktu, moš AA mazliet jānomet.

Taču, ja monitors būtu savi 19-22 widescreen + DX10 - nesanāks High settingi AoC vai Crysis.

Link to comment
Share on other sites

Ramu tu jebkurā laikā vari piemest klāt, bet šaubos vai gribēsi tērēt un mocīties dēļ procesora takā labāk paņem labāku, jaudīgāku procesoru...

Kā jau teicu, man nevajag kompi priekš kaut kādām tur ūberjaunajām spēlēm.

Ja gribētu pirkt future proof kompi, tad sen jau būtu salicis līdzīgu macho variantam.

Es jau pieminēju, ka vajadzētu par konkrētu ciparu, pēc iespējas labāk nokomplektētu kompi.

Kompis jau pasūtīts.

Link to comment
Share on other sites

HD4870x2 ir pagaidām jaudīgākā videokarte =300 LS

nu loha,bļin es ar 9600gt (dx9)uz max crysis eju.aizej ar savu geyforce 5200fx stūrī pasēdēt.un dx10 rij mazāk resursu nekā dx9 kartes. pilnīgi pietiek ar 8600gt a vēlies dx10.bet es pagaidām palieku pie dx9,jo nez...man tapat nekada vaina nav spelejot speles.

sor,laikam 8800gt

Edited by l33t
Link to comment
Share on other sites

Crysis var uz max uzspēlēt ar jaunākajām videokartē, bet fps ~30...

Šeit var labi redzēt rezultātus (FPS izteiksmē)...

Un no Radeon kartēm, ja ņem, tad tikai 4850 vai 4870, 3. sērija geimingam nederēs.

Gludinātājam iesaku labāk nedaudz piemest procim (iesaku E8400) pārējais +/- normāli, vienīgi Sparkle videokarte tā so so. Labāk nedaudz piemet un paņem kādu Asus 9600 vai 9800gt, jo mātesdēlis arī asus.

Edited by van Helden
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...