Jump to content
GIGN Forum

Taisot Caur Ftp Vairs Neiet Serveris


Recommended Posts

Sveiki!

Tātad vakar paņēmu serveri, man uztaisīja parasto PUB serveri un teica, lai liekot iekšā failus, kas vajadzīgi.

Tā kā gribēju sev SH serveri, tad paņēmu vajadzīgos failus no sava servera, kas stāv man uz mana pc un iemetu tur iekšā caur FTP visus vajadzīgajās vietās. Kaut arī biju sametis iekšā visus vajadzīgos failus tajā pašā mapē nekas nenotika, tad varbūtas vajadzēja gaidīt nākamo mapi.

Atnākot vēlāk mājās konstatēju to, ka serveris ir off vai nu no tā, ka daudzviet pazuda elektrība uz dažām sekundēm vai arī no tā ka esmu salicis tos failus prosta iekšā bez kādas instalācijas un tie faili ir nokarinājuši serveri.

Varbūtas kāds var palīdzēt kā var SH serveri sataisīt tā, lai caur FTP viņš darbotos 100% labi bez kādām problēmām :) Vai arī palīdzētu ar kādu risinājumu.

Varbūt arī tas, ka nokārās no elektrības un tas kas tur nav ieslēdzis atpakaļ varētu būt pie vainas, bet maz ticams.

Paldies par uzklausīšanu! B)

Link to comment
Share on other sites

Atradu, kas tur bija par vainu :)

Bet varbūt kāds zin kā dabūt atpakaļ, lai darbojas /rank /hp /top15 un visi tie :) Jo man ejot amxmodmenu un uz tiem setingiem rādās, ka plugins itkā nav ieinstalēts, bet es nezinu kurš no tiem varētu būt tas kas vada visus tos. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...