Jump to content
GIGN Forum

Taisām Dziesmas?


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

Čau!

Kāds nevar ātri ielikt yy.lv, vai linku, VAI vismaz nosaukumu

Programmai ar kuru var:

* Viegli lietojama (for dummie)

* Tā lai no īstās dziesmas izņemt to īsto balssi dziedātāju un tā vietā ielikt savu balsi

* Lai balssij ieliktai pievienotu skaņas effektus kaut kādus tipja baigais bass vai pīksts :)

Ceru ka palīdzēsiet :)

Link to comment
Share on other sites

* Tā lai no īstās dziesmas izņemt to īsto balssi dziedātāju un tā vietā ielikt savu balsi

Pateikšu priekšā, neiespējami! Un ja arī tāda programma ir, tad viņa vnk izņems ārā kkadas frekvences un zudīs daudz effekti + dziesma būs izkropļota

Link to comment
Share on other sites

Nevar to Nero Wave Edit ielikt yy.lv un linku? :whistling: Nevaru atrast nekur.

EDIT: Itkā atradu bet iekš saita nosaukums ir Nero Wave Edit bet kad lādējās progas nosaukums ir nero7premiumReloader.exe tas gadījumā nav parasts nero ar ko diskus ieraksta?

Un sver 173mb

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

TU BEZCERĪGAIS GADIJUMS!!!!!!!!!!

Nero Express programmai nāk līdzi - Disku rakstī8šana ; Wave Editori un visādi citi sūdi!!!!

Ieinstalējot NERO Express(iekļaujas arī tavs Fakinais editors, blē) patiešām to ir grūti pārbaudīt, ieinstalēt?!

post-9783-1225441019_thumb.jpg

Edited by Endijs_Dzerkalis
Link to comment
Share on other sites

Jā, lol.

Neviens nezin manu datoru labāk par manīm.

Man ir tāda versija kur nav lielās izvēlēs bet smuki un minimāli funkciju mazs, jo vissu ko man vaijg ir filmas, dziesmas, bildes ierakstīt diskā viss tādēļ versija mana var teikt ir ngriezta express.

BIlde:

Kā redzi manā nero nav 101na funkcija, jo to man nevaijg.

Link to comment
Share on other sites

Neviens nezin manu datoru labāk par manīm.

Man ir tāda versija kur nav lielās izvēlēs bet smuki un minimāli funkciju mazs, jo vissu ko man vaijg ir filmas, dziesmas, bildes ierakstīt diskā viss tādēļ versija mana var teikt ir ngriezta express.

BIlde:

Kā redzi manā nero nav 101na funkcija, jo to man nevaijg.

neviens neprasīja, lai tu atver savu nero expresi, vienkārši instalējot nero (kas nav tikai rakstāmā programma) sainstalējās vēl visādas programmas. spied start>programs>Nero un tur arī atradīsi sev nepieciešamo programmu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...