Jump to content
GIGN Forum

Signature Fotošop


doGY
 Share

Recommended Posts

quickaim, nevajag jau uzreiz nodirst dažus, ka uztaisījuši ne visai labus sigus, tak lai jau ir pirmie, galvenais, ka no sirds tapa tie darbi ;) Starp citu, eimani, v3 ir visai normāls, sakarīgs, bet krāsas par traku pārlec no košām uz tumšām un tad atkal uz košām, diezgan traki ēdas acīs.

Starp citu, quickaim, manējais sigs nepiederas pie pirmajiem >.>

Link to comment
Share on other sites

;) Starp citu, eimani, v3 ir visai normāls, sakarīgs, bet krāsas par traku pārlec no košām uz tumšām un tad atkal uz košām, diezgan traki ēdas acīs.

Starp citu, quickaim, manējais sigs nepiederas pie pirmajiem >.>

Rekur krāsas palaboju!

UPGRADE

dogyzijiai0.jpg

doGY, varbūt šis Tev patiktu labāk? =/

Edited by Eimanis
Link to comment
Share on other sites

:)

Eiman, es neredzu atšķirību starp v3 parasto un upgrade. Nē, vispār redzu, vēl košākas krāsas :D Moš vnk uzmočī black and white gradient? ar kādiem 40%, un blend. options moš uz overlay, bet ja pārāk traki griezīsies var jau normal.

Link to comment
Share on other sites

ok, es nesaprotu, kaapeec te veel neviens moderators vai admins nav savaarnojis kvikaimu. atljausohs komentaaru izspljaut. Quickaim, tu zaļās muižas akā dirsēj, ar savu mega uuber skilllu vari droshi pist pa trasi uz gfx-dream forumu. tur taadi jeeli pokemoni kaa tu ir cik uziet. tavas debiilaas replikas ieksh radoshaa shita sadaljas ir liekas. ir taads teiciens:"ja tev nav nekas labs sakaams, tad paklusee".

Edited by Pinky
Link to comment
Share on other sites

To tu saki tiem lohiem, kuri liek savus 1. darbus šeit, taisot katram jaunu topiku. Uzdiršu viņiem, jo viņus neviens nesoda! Lai viņi savus sigus iet prasa kaut kādos gfx forumus, kur šī tēma ir aktuāla, jo kā dyversant paprasīja sigu, tā visi šeit salīda un tik spamoja forumu, so tas ir kaitinoši.

Edited by quickaim
Link to comment
Share on other sites

quickaim ir viens no cilvēkiem kurš uzskata, ka viņa darbi ir vislabākie, ka viņos ir ieguldīts daudz vairāk darbs nekā citos. Tas man kaut kā nepatīk, bet daļa taisnības te ir, liela daļā šeit ielikto darbi ir pilnīgi mēsli.. Es saprotu, jā cilvēks ir centies.. un otrs pasaka "Tu esi sūdu ielicis.." es arī nebūtu apmierināts, liktu savu lielo kluci pretī.. no sī cilvēka quote man patika vislabāk...?

quickaim komētnātur šeit neprasija āpsi, un pievaldi savu rīkli vienreiz ēzeli. Jūties afigenijs? Un ka darbi nau no tiem labākajiem , zato es centos, takā aiztaisi savu pāksti.
īpaši daļa "pievaldi savu rīkli vienreiz ēzeli" to saka cilvēks kurš fotoshopā pat apaļu riņķi nevar uzzīmēt.. no offence, bet WMP, tev derētu nedaudz paklausīties viņā, viņš var sniegt arī labu padomu? :thumbsup: ?Lai es neatrautu warnu, arī ielikšu signu, venkāršu, parastu, bez effektiem, patiks/nepatiks.. kā parasti man vienalga? :thumbsup: ehh, daudz samurgoju...

Ko gribēju jums pateikt? To ka, ja izmanto kaut ko par pamatu, tad atrodi.. lai tas pamats jau ir smuks, ja nē, tad taisi no nulles.. lai arī suns būtu pašā fotogrāfēts...

p.s. Mākslinieks ir tas kurš dara kā grib, bet dizaineris dara kā liek... ? :meele:

dogysss.jpg

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

pievaldi savu rīkli vienreiz ēzeli" to saka cilvēks kurš fotoshopā pat apaļu riņķi nevar uzzīmēt.. no offence, bet WMP, tev derētu nedaudz paklausīties viņā, viņš var sniegt arī labu padomu? :thumbsup: ?Lai es neatrautu warnu, arī ielikšu signu, venkāršu, parastu, bez effektiem, patiks/nepatiks.. kā parasti man vienalga? :thumbsup: ehh, daudz samurgoju...

Ko gribēju jums pateikt? To ka, ja izmanto kaut ko par pamatu, tad atrodi.. lai tas pamats jau ir smuks, ja nē, tad taisi no nulles.. lai arī suns būtu pašā fotogrāfēts...

p.s. Mākslinieks ir tas kurš dara kā grib, bet dizaineris dara kā liek... ? :meele:

dogysss.jpg

No sākuma jau viņiem ieteicu, ko labāk pielietot/nepielietot, bet paši iedirsa sejā.

Tevis veidotais sigs ir baudāms.. Vienkārši es gribēju pateikt to, ka, ja vajag tev patiešām to sigu, tad ej uz gfx forumiem un prasi tur, jo šeit nav īstā vieta.

Edited by quickaim
Link to comment
Share on other sites

Tevis veidotais sigs ir baudāms.. Vienkārši es gribēju pateikt to, ka, ja vajag tev patiešām to sigu, tad ej uz gfx forumiem un prasi tur, jo šeit nav īstā vieta.

Ja tu no sevīm nemētātu NEZKAUTKO - kas tu nemaz nēsi, tad vēl būtu normāli. Kas pievelna ir kautkāds GFX?

Link to comment
Share on other sites

qucik aim ,nav jau jabuut obligati baigajam PS masteram,lai te liktu sigus , cilveku gaume ir dazhada , varbut tieshi vinjam patiks , tas darbs ,kur mazak ieguldits laiks , nekaa tas kursh taisits ljoti ilgi.

Man likas ljoti stulbi no tavas puses vardi- Pēc tavas attieksmes un runas veida redzu, ka esi defaults non-steam puberis , taa bija domata tada kaa metafora ,vai kaa ?

Jo ja cilvekus salidzina ar cs , nu tas nu , gan butu baigi stulbi , tas jau liecina par kkadu atkaribas pazimi un degradaciju.

Bet nu WMP , jau arii beztemaa saaka te kko murgot.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...