Jump to content
GIGN Forum

Ban ...


Guest mastermind
 Share

Recommended Posts

Guest mastermind

nahuj jums tik stulbi admini ??? uzlaiz gaisaa ... neparko ...

peec tam saku ka shis duraks .. un uzreiz ban ....

un prikols taads ka shis taads pats bots kaa es un baigi dirsh ... pfff ....

p.s. worm kaunies .... violent1.gif

Link to comment
Share on other sites

nahuj jums tik stulbi admini ??? uzlaiz gaisaa  ... neparko ...

peec tam saku ka shis duraks .. un uzreiz ban ....

un prikols taads ka shis taads pats bots kaa es un baigi dirsh ... pfff ....

p.s. worm kaunies ....  violent1.gif

nee tu pateici 'jobnutais admins' pectam kad es tevi uzlaidu gaisaa, jo tu un vel viens pimpis stavejaat un sargajaat baazi kaa T, kad visi parejie bija jau aizrushojushi lai uzliktu c4

Link to comment
Share on other sites

nee tu pateici 'jobnutais admins' pectam kad es tevi uzlaidu gaisaa, jo tu un vel viens pimpis stavejaat un sargajaat baazi kaa T, kad visi parejie bija jau aizrushojushi lai uzliktu c4

worm tu esi rupekliitis :] cereesim ka tava maate vaardu PIPMIS nedzirdeeja :] tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest mastermind

nu .... a kas .. nedriikst kempot ??? a moshka es piesedzu aizmuguri lai CT neliistu pa apakshu un nenaaktu no muguras ????

no saakuma padomaa ko dari pirms dari ....

p.s. kaads te teica : " nav nuubiem dziive gignaa nu nav " ... nu zini ... pats tu esi n00bs .... ja nezini nerunaa ...

Link to comment
Share on other sites

nu .... a kas .. nedriikst kempot ??? a moshka es piesedzu aizmuguri lai CT neliistu pa apakshu un nenaaktu no muguras ????

no saakuma padomaa ko dari pirms dari ....

p.s. kaads te teica : " nav nuubiem dziive gignaa  nu nav  "  ... nu zini ... pats tu esi n00bs .... ja nezini nerunaa ...

Aha, nedrīkst. Nav ko segt aizmuguri, labāk palīdzi priekšā, nevis mīz aizmugurē.

Link to comment
Share on other sites

nu .... a kas .. nedriikst kempot ??? a moshka es piesedzu aizmuguri lai CT neliistu pa apakshu un nenaaktu no muguras ????

no saakuma padomaa ko dari pirms dari ....

p.s. kaads te teica : " nav nuubiem dziive gignaa nu nav " ... nu zini ... pats tu esi n00bs .... ja nezini nerunaa ...

vai vai vai. kaut kaa personiigi uztveram vispaariigu fraazi

es vienkaarshi konstateeju faktu, kas bija lieliski attiecinaams uz sho lietu, jo uzvedies nuubiski. A nuubiem dziive gignaa nav sad.gif to es zinu lieliski, taapeec arii runaaju wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nee nu - no muguras jau arii nau skaisti biggrin.gif skaistaak ir ka tu vinjam nazi tieshi gjiimii ietriec biggrin.gif r&r mani ir taa izvarojis paaris reizes biggrin.gif patiikami nebija biggrin.gif bet es uz vinja neapvainojos biggrin.gif bija pat jautri biggrin.gif

P.S. ar awp var kapaat - paseedi baazee 30 sec, jebshu pasties ja ir uzlikta bumba - tad reska rasho uz to vietu un piesedz bomb spot ...

nevis seedi in base un turpini lamerot kaa nuubs ... tas nau patiikami!

upset.gif

Link to comment
Share on other sites

A man patīk, un arī tai momentā patika skatīties kā tie jukie cilvēciņi iet gaisā - nav pat jācenšas saut, vienkārši atsēdies krēslā un priecājies par feivergu 4.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...