Jump to content
GIGN Forum

Hldsupdatetool


Recommended Posts

Kr4 ieprieks sledzu ieksa serveri man vins radija console Pleas Update your server is out off data kautko tadu kr4 iegaju ieksa start-cmd-ieliku c:/mansservers u.t.t viss normali vins kautko tur Update sledzu serveri ieksa vairs nerada neko stulbu viss iet eju ieksa cs a rada ka servers ir Nevis cs 1.6 bet COUNTER-STRIKE SOURCE SERVER ludzu help!!

Edited by Aivis
Link to comment
Share on other sites

kr4 update es uz4iniju vel xz cik reiz pedeja reize es panemu uuzstaisiju update nomainiju server map man vins paradija Connection to Steam Server successful.Un Update kadu laiku neradija un pec tam atkal saka radit tam ta jabut?? :blink: :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

1-Beidz dirsties,paņem izdzēs visu.

2-Nokačā pa jaunam hldsupdate tool.

3-Uzinstalē C:\Hlserver (Pēctam pārsauc manis pēc)

4-Valsti,paņem Europe,tad izķesē Read Me....

5-Tagat ieej start>run.

6-Tajā run ieraksti: c:\Hlserver\hldsupdatetool.exe -command update -game cstrike -dir c:\hlserver -retry

7-Gaidi.. rādīs ka Previous Instalation not found..... Pēctam sāksies.

8-Kad viss aizgājis vari pārsaukt mapīti ... likt kur vaig,būs tev Jauns Protokols.

9-Sapņo tālāk ka tu tur kāds spēlēs,jo varu derēt ka visi kuriem bija Steam jau nokačājuši NON-STEAM :muahaha:

VEIKSMI :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

2-Nokačā pa jaunam hldsupdate tool.

3-Uzinstalē C:\Hlserver (Pēctam pārsauc manis pēc)

4-Valsti,paņem Europe,tad izķesē Read Me....

5-Tagat ieej start>run.

6-Tajā run ieraksti: c:\Hlserver\hldsupdatetool.exe -command update -game cstrike -dir c:\hlserver -retry

7-Gaidi.. rādīs ka Previous Instalation not found..... Pēctam sāksies.

8-Kad viss aizgājis vari pārsaukt mapīti ... likt kur vaig,būs tev Jauns Protokols.

9-Sapņo tālāk ka tu tur kāds spēlēs,jo varu derēt ka visi kuriem bija Steam jau nokačājuši NON-STEAM :muahaha:

VEIKSMI :thumbsup:

:@ Ribjās šitas nav istais ieenstilēju pēc šitās pamācības un man rāda ka tas vienalga ir sorce un kad pievienoties gribu

This server is using a newer protocol ( 48 ) than your client ( 47 ). You should check for updates to your client
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...