Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Tātad, šodien viens āksts atsūta man linku - http://www.steampowered-goldensteam.de.gg/

Tur rakstīts, ka steamam kkāda dzimšanas diena, 92 bezmaksas spēles etc. Teikts, ka jāielogojas tajā steama lapā (ķipa) un aiziet. Bet izrādās, ka tas ir kaut kāds kodēts šits, kurš sajāj tavu acc un visas spēles tiek zaudētas.

Brīdinu visus un neielogojaties tajā adresē, kā steamā!

Esmu izmisumā, un ir vēl palikusi maza cerība, ka tomēr var kaut ko darīt, bet tā iespēja ir 1:100. Nezinu ko darīt, varbūt griezties steam lapā pie administrācijas vai ko citu?

Edited by quickaim
Link to comment
Share on other sites

Vienu no Taviem acc es nobloķēju, jo man ir pēc pāris minūtēm sūtīja kaut kādu herņu.

Sākumā prasīja info : acc pass, steam name, e-mail.

Pēc tam rādija, ka quickaim hacko manu acc.

56% hacked, pēc tam 98% hacked utt.

Link to comment
Share on other sites

kad tu man šito šitu aizsūtīji tu pat neatbildēji. iekopēji adresi, es uzrakstīju "?" un pretī bija ":D" tālāk uzrakstīju vēl 2 jautājumus, bet atbildes nebija ;) un es par laimi arī neielogojos, jo tas tač būtu stulbi pašam steampowered - 92 spēles par velti :lol: kātad

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, smadzene man nogļukoja un ielogojos tajā šitā.

Bet tagad ir jauns acc man un nopirku arī šodien counter-strike. Tas vienkārši ir kkāds kodēts vīruss/scripts, kurš automātiski nodod ziņu, lai iet tās masu vēstules, jo pats nevienam neko neesmu rakstījis.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...