Jump to content
GIGN Forum

Torte Ar Plikām Čikām.


Nak3D
 Share

Recommended Posts

Tāks, taisam dzekam dzimšanas dienu un ienāca man ideja par dāvanu torti, nejau parastu, bet tādu lielo, kā filmās, no kuras izlec meitene.

Bet nezinu, kur tādu var atrast. Varbūt kāds var ieteikt, kur var tādu pasūtīt, cik maksās šāds prieks?!

P.S. Interesē tikai torte, meitene jau ir.

Link to comment
Share on other sites

C`mon, to tak var uztaisīt. Uz veikalu pēc kartona. Uztaisam kūkas formu un tad palūdzam meitenēm, lai izgarnē mazliet - apsmērē ar putukrējumu, saliek augļu sķēlītes, sasprauž svecītes. Nav nekāds baigais darbs, ja kas.

Link to comment
Share on other sites

es to biju iztēlojies mazliet savādāk. ir kaut kāda koka kaste (pietiekami liela, lai būtu vieta meitenei) un uz tās kastes - maģiskā viltus kūka. reāli, ziniet, kā ir ? var aiziet uz jeb kuru veikalu un pajautāt, vai nav kartona kastes no precēm - visbiežāk super netto visas preces stāv kastēs. viņi tāpat tās met ārā. tas kartons būtu pietiekami spēcīgs, lai izturētu putukrējumu uz tā :D vienīgais, atliek atrisināt jautājumu par koka kasti t.i. pamatni. man te viena picas kaste mētājās, varu uzdāvināt, sākumam derēs :D

Link to comment
Share on other sites

:unsure:

Neskumsti,tu jau vel nezini kas pa chikitu bus tortee pasleepta :thumbsup:

Bet nju jaa shitada ideja ir diezgan sarezgjiti realizejam un prasa ne mazuma darba!Bet Surprise varetu but baigi labais :) Vienigi cik taa torte bus liela un meitene maza,lai vinjai tur erti gaidit,kamer Jubilars parrodas majas,ka tur nenosmakst :) A kas tieshi bus taa davana>?taa meitene vai taa torte? :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...