Jump to content
GIGN Forum

Komiksu Konkurss


macho
 Share

Recommended Posts

lai nebūtu jātaisa jauns topiks es te iepostošu, man arī gribas iemācīties rīkoties kautcik ar photoshopu, tātad kur vislabāk novilk ? nu kr4 tieši kādu man vajadzētu vilkt kā iesācējam, ja varat iedodat linku uz kādu no torentiem via nosaukumu tieši tāds kā ir :)

Edited by doGY
Link to comment
Share on other sites

dogy, lai gan man nav teikšana, tomēr Tu ne tuvu žūrijai nesmirdi, ja pat nespēj atrast, kur nozagt fotošopu. Turklāt GOOGLE! nav standarta pamācība, kura Tev iemācīs rīoties ar photoshop. Viss nāk laika gaitā veidojot darbus.

EDIT: Dogy, nemaz neatbildi, negribu Tevi vārnot, bet jau tā iepriekšējais posts ne pa tēmu.

EDIT2: vajadzētu uztaisīt kaut kādu šitu, kur pievienot tos komiksus, lai nesanāk te kokteilis.

Link to comment
Share on other sites

es zināju, ka šitā ir laba ideja. Man liekas visdebīlākā komiksa balva arī ir jāpasniedz, titula nomainīšanā uz KOMIĶIS, šeit jau ir divi ģeniāli kandidāti :)

teddy, tu varētu uztaisīt ātri kaut kādu bildīti ko es varētu galvenajā lapā ielikt. Pa vidu teksts GIGN komiksu konkurss (ja vēl atrastu tos tf2 burtus, pavisam ideāli) un vienā malā tf2 charus un otrā cs.

tas protams ir ideālais variants - neideālais ir tāds, ka vienkārši ir bilde ar uzrakstu gign komiksu konkurss ko es ieliku galvenajā lapā pie jaunumiem. Izmēri - kādi tīk, droši vien ka vislabāk izskatītos kaut kāds 700x120 vai kaut kā tā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...