Jump to content
GIGN Forum

Hmm


Recommended Posts

Nu ko apsveica gign serveri ar atgrieshanos, ziedi buus kaut kad uz pavasara pusi, kad buus kur sapluukt wink.gif

NU, tad luuk ko es gribeeju - luudzu paarlikt tiesiibas no nika uy uz vnk uy, kaa arii, ja tas ir iespeejams, pievienot taadu sadziive noderigu komandu kaa xb (tobish lai es vareetu buut ljauns un banot 4iiterus)

paldies par uzmaniibu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

vakar speleeju gigna, un pienjemsim man pings bija ideals, sajuuta takaa speleetu lanaa, bauda wink.gif

tev gadiijuma provaiders nav mits?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nu cik es saprotu serveris ir atgriezies, tas noziime ka man luugums kljuust atktuaals......un es gaidu atbildi wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nu vispaar baigie juus esiet, nu lai jau buutu - izskatu ierosinaajumus sakaara ar manu niku smile.gif galvenais lai tur buutu iekshaa uy. Vispaar es negribu mainiit, es vienkaeshi gribu "upgreidot" to. Tapeec izveleejos viss vienkaarshaako variantu vienkaarshi (vnk) uy. Jaa ... jaa jus pareizi saprataa, tas ir vienkaarshi Marijas iespaidaa.....nu patika man tas seriaals smile.gif

nu tad vismaz ban tiesiibs man pievienojiet !

paldies

Link to comment
Share on other sites

nu labi, ja jau juus neatbalsta mani shaja dziive svariigaja posma (nika upgreidoshna) lai jau paliek vecais labais uy......pats par sevi saprotams, ka es apvainojos, bet tas nu taa starpcitu wink.gif , svariigaakais ir jautaajums - buus man xban vai nee ?

Link to comment
Share on other sites

thank you Margaret wink.gif

nu man liekas tagad droshi var sleegt ciet topiku, kameer kaads nav aptraipiijis manu labo vaardu.

ps. naavi chiiteriem devil.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...