Jump to content
GIGN Forum

Komandas


Recommended Posts

Labi, skaidroju dauņiem...

1) Lai ietu ranks Tev vajag AMXMODX... Ko var dabūt šeit

2) Kad tas ir uzstādīts vajag ieslēgt statsx.amxx un citus statu pluginus...

3) Tad uzlikt sev ACC, ieiet serverī un konsolē uzrakstīt 'amxmodmenu' un piespiest (5) < PIECI, SAPRATI?! PIECI!!!!!!one!!111 un ieslēgt to, ko vajag un uzlikt, lai ranks skaitās uz NIKU! Paldies par uzmanību... Tu iztērēji 6 minūtes manas dzīves, bet šoreiz es Tev piedošu...

EDIT. Pats vari iet dirst un aizrīties ar saviem sūdiem :) sen nebiju tik sliktus vārdus teicis... un tiko atcerējos, kāda cilvēka signature

nestrīdies ar idiotu, jo vispirms viņš Tevi novedīs līdz savam līmenim un tad sakaus ar savu pieredzi

+/- bija tā, īsti neatceros..

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

**aww, Kiwix pasteidzaas..

statsx - iekss plugins.ini, vienkarshi paskaties vai plugina prieksaa nav ;

amxmodmenu - iekss speeles, tur taas komandas ir jaaiesleedz

Ja tomeer veel rodas kaadi jautaajumi sakaraa ar to komandu iesleegshanu, tad tu, visticamaak, buusi viens no tiem, kam cs serveris nespiid :(

Edited by DeimoN
Link to comment
Share on other sites

1-Sūda gabals esi tu: Vārds "sūds man atgādina Draftu",tapēc uzmanies pintiķi.

2-Es ? ēm tu esi vispār debīls? es nepiepišos vnk pasaku ka tu esi nožēlojams, soli iedot +10,bet pēc tam pasūti.... vot tu esi daunis ! :)

3- ēm,man pohujs uz postiem :slap:

Edited by GEAR
Link to comment
Share on other sites

XD, Tev tak visi kačā!

ēm: nebija Get A Life ?

Stuppid Fag relax!

Yuu,es un auns... XD ēm, vispar ja es tāds būtu neko netiektu,vispār tu tāds esi joo,tu pats te dirsies,varēji neņemt vērā un atzīt ka esi izdarījis PEDERASTISKU gājienu =]]

Link to comment
Share on other sites

Ak dievs,vnk pasaki ka esi meitene un nevari aizstāvēt sevi,pasaki ka esi vainīgs un no tevis atkasīsies,vaitad tik grūti saprast? AUN

Labi,apnika gaidīt,pašol nahuj idiņ manās acīs tu esi un paliec slims idiots

Edited by GEAR
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...