Jump to content
GIGN Forum

worm paskaties so zinu


Recommended Posts

Worm es varetu dabut kick tiesibas jo gadas ka serveri ir speletaji kas sava baze stav un nekusts vispar nespele es pieeju pie pasa tuvuma a tas lur es protams uzreiz head shot no viniem nav tolka vispar nekusts kaper mape nebeidzas ja kads ir ar tiesibam tadam uzreiz tadiem kick un vel daudzi velas lai es klutu par adminu bet pagaidam es velos kick tiesibas palasi sudzibas par diesel un suliku tur redzesi tos cilvekus kuri velas lai man tadas tiesibas butu bet es velos tikai kick tiesibas tagad es speleju un uzmanigi skatos ko kads dara esmu redzejis ka dazi sak staigat pa debesim citi iegrims zeme un tikai galvu redz un staiga vel kad speleju viens palika pilnigi neredzams es domaju ka izgaja ara bet ne vins tur staveja ka tev skiet worm pietiekami daudz paskaidrojuma vai vel vajag. smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

ai ai.. nez kas mani te sauca.. nu davai tad paskaitisim cik topikos tu esi nesaukts ielidis. tev pirkstu ne uz rokam, ne uz kajam, ne ari starp kajam nepietiks. tev pat nepietiks grumbu smadzenes lai spetu saskaitiit tavus floodiskos postus. a zheel, bez paligiericeem tev nav ceriibu neko saskaitiit.

blje, viss.

tagad pietiks...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...